------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Premiera: 31 maj 2023
---------------------------------------------------------------------------------------------
Opis wydawcy:
Za murami przerażającej świątyni zmienionej w pełne duchów więzienie przetacza się czas wielkich zmian. Zaraza zbiera okrutne żniwo, wieloletnie zniewolenie nieuchronnie prowadzi do wybuchu krwawej rewolucji, walka o władzę sprowadza na cesarstwo widmo upadku a dawne wierzenia domagają się powrotu z zapomnienia i nowego życia.
Nadchodzi czas zmian. Czas, w którym odrzucone, nieme dotąd kobiety ośmielą się sięgnąć po własny los.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:
Zastanawiam się co napisać o fabule książki aby ominąć spoilery a jednocześnie zaciekawić Was i skłonić do dania szansy tej powieści. I szczerze jest to trudne, ponieważ jak teraz sobie przypominam różne wątki fabularne to są one ze sobą tak bardzo powiązane iż gdy wspomni się pozornie błahą rzecz to później okazuje się to sporym spoilerem. Dlatego pozwólcie iż pominę ten aspekt.
Pióro autorki. Cóż tym z Was którzy czytali jej Cesarstwo Piasku oraz Krainę Popiołu nie muszę pisać a ci którzy dopiero się z nią spotkają w Jaśminiowym Tronie to... Tasha Suri ma bajkowy styl. Czytelnik może sobie bardzo łatwo wyobrazić iż autorka opowiada zebranym w kole osobom właśnie to co jest w książce niczym bajkę na dobranoc. Możliwe iż niektórym z Was może przeszkadzać nieco wolniejsze tempo akcji ale przecież nie zawsze trzeba biec a poznanie wszystkiego spacerkiem również potrafi być bardzo wciągające.
Pióro autorki. Cóż tym z Was którzy czytali jej Cesarstwo Piasku oraz Krainę Popiołu nie muszę pisać a ci którzy dopiero się z nią spotkają w Jaśminiowym Tronie to... Tasha Suri ma bajkowy styl. Czytelnik może sobie bardzo łatwo wyobrazić iż autorka opowiada zebranym w kole osobom właśnie to co jest w książce niczym bajkę na dobranoc. Możliwe iż niektórym z Was może przeszkadzać nieco wolniejsze tempo akcji ale przecież nie zawsze trzeba biec a poznanie wszystkiego spacerkiem również potrafi być bardzo wciągające.
Czy polecam tę książkę? Tak z całą pewnością polecam i to każdemu. Może i ta powieść zajmie Wam więcej czasu niż zwykle ale nie będziecie żałować.
Profil książki w serwisie Lubimy Czytać:
Profil książki w serwisie Lubimy Czytać:








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)