niedziela, 25 sierpnia 2013

Dodatek do Detektywa

Najgorsza część remontu za mną, zostały jeszcze drobnostki ale to nieważne.

Chciałbym powiedzieć Wam co będzie na końcu książki z przygodami Stefana Mark'a. Otóż będą to jego wspomnienia. Zarówno na temat Kasi i Nikoli, jak i inne. Zastanawiam się jeszcze nad jego formą czy będą to listy czy bardziej coś na kształt wpisów. To się okaże z czasem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...