środa, 9 kwietnia 2014

S.A. Swann - Wilczy Miot

S.A. Swann - Wilczy Miot

Jestem świeżo po ukończeniu tej pozycji. Może takie pisanie jest złe i potrzeba trochę czasu by to przetrawić ale chciałbym się z Wami podzielić. Książka ta to mieszanina fantastyki, romansu oraz historii. Nie oceniajcie jej po trzech pierwszych rozdziałach, dajcie książce czas na rozwinięcie a nie będziecie mogli się od niej oderwać. Jako przykład podam samego siebie. Przeczytałem 90% książki w jeden dzień, po prostu nie potrafiłem się oddalić od niej. Nie pamiętam która książka dała mi tyle radości co ta. Szczerze polecam. Moja ocena to 5 z plusem.




Chcecie poczytać o książkach od tych którzy je przeczytali, a może sami chcielibyście podzielić się opinią na temat książki. Zapraszam na poniższe forum.

https://obserwatorzy.fora.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...