piątek, 30 października 2015

Amatorskie Audiobooki

Mam pusty tydzień w listopadzie (23-27), i brak materiału by coś wrzucić. Niby jest taka mała książeczka "Ryby mają głos" Włodzimierza Ścisłowskiego, ale nie wiem czy udałoby się to rozbić na pięć dni. Chyba, że każdą fraszkę nagrałbym w osobnym pliku a później policzył ile z nich ma ukazywać się każdego dnia.

Co do lektur szkolnych to nie wiem kiedy zacznę je nagrywać i wrzucać na YT.
Jeśli chodzi o miesiąc grudzień to myślę, że powinienem wreszcie zasiąść do czytania "Imago" Wiktora Żwikiewicza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...