Przejdź do głównej zawartości

Need for Speed World

Wczoraj ściągnąłem sobie demo tej gry i chciałbym podzielić się z Wami kilkoma sugestiami na jej temat. Po pierwsze gra jest połączeniem tras z obu Undergroundów, Most Wanted, Carbon i Hot Pursuit. Tworzysz profil kierowcy wybierasz auto i awansujesz ścigając się. Ta gierka jest przyjemnym relaksatorem ale lepiej grać maksymalnie godzinę a później robić przerwę ponieważ zaczyna się wtedy robić proste błędy. Grafika stoi na przyzwoitym poziomie a serwery są dobrze zoptymalizowane. Grałem na serwerach Amerykańskich i Europejskich i na żadnym nie było spadku animacji. Ściganie z żywymi ludźmi daje to czego nie było w poprzednich częściach, a mianowicie oryginalności wyścigów. Nie wiesz jak zachowa się przeciwnik i przez musisz być zawsze czujny. Najbardziej ciekawym trybem zabawy jest zespołowa ucieczka przed policją, przynajmniej dla mnie. Gra testowana była na trzyletnim laptopie i dwumegabitowym internecie, i wszystko śmigało wyśmienicie. Jako, że grałem w demo musiałem zadowolić się sterowaniem z klawiatury jednak jest ona dobra do tego typu zręcznościówek, jednak jeśli kiedyś zakupię pełną wersję na pewno będę grał na padzie, ponieważ wtedy łatwiej wyczuć zachowanie pojazdu. Zapomniałbym gra jest rozprowadzana w polskiej wersji językowej. Jest przetłumaczone poprawnie i nie rzucił mi się w oczy żaden błąd.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…