wtorek, 1 grudnia 2015

Amatorskie Audiobooki

1 grudnia to początek nowej serii, a mianowicie baśnie Hansa Christiana Andersena. Zaczynamy od bajki Anioł.

Będzie ukazywać się o zwykłych porach to znaczy od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00

Zapraszam

-----------------------------------------------------

Dodatkowo chciałem podziękować za 50 subskrypcji na kanale YT, wiem że może się to wydawać niewiele lecz zważywszy na rodzaj materiału na kanale jest to dobry wynik.


------------------------------

I mała prośba klikajcie łapki w górę, dzięki czemu filmy dotrą do większej ilości osób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...