Amatorskie Audiobooki

I nadszedł ten wielki dzień, a konkretniej przyjdzie dnia 5 września 2016 roku. Czyli na YT od poniedziałku do piątku będą pojawiać się trzy książki. A zatem chciałbym Wam powiedzieć jakie to książki będą się ukazywać od poniedziałku.

Godzina 10.00 -  seria autorstwa Ricka Riordana Olimpijscy Herosi, zaczniemy od Zagubionego Herosa, ale oczywiście ukaże się wszystkie pięć tomów (następnie w zależności od odbioru zastanowię się na nagraniem Olimpijskich Bogów).
Godzina 13.00 - seria autorstwa Drew Karpyshyna dziejąca się w uniwersum Mass Effect, aktualnie pojawia się tom drugi z trzech później natomiast będzie pojawiać się dłuższa seria autorstwa Johna Marsdena

Godzina 16.00 - A tutaj książki jednotomowe, ale w starszych wydaniach (niektóre strony ciężko odczytać), aktualnie możecie słuchać książek autorstwa Juliusza Verne'a i jeszcze przez jakiś czas to się nie zmieni. Gdy zakończy się książka Pięć tygodni w balonie, dostaniecie Dwa lata wakacji i Piętnastoletni Kapitan i dopiero później zmienimy autora, chociaż nie wykluczam powrotu do Verna, przy okazji jakiegoś jego dzieła.

Cały czas myślę nad tym by nagrywać dla Was lektury szkolne (materiału mam dużo, akurat on jest najmniejszym problemem). Jednak pozwólcie mi najpierw oswoić się z trzema książkami każdego dnia, a dopiero później zobaczymy może uda mi się coś takiego zrobić. Nie wiem w jakiej formie mają się takie lektury ukazywać, czy dać jedną konkretną godzinę i dzielić je jakoś po rozdziale czy według czasu nagrania, czy może zrobić to w stylu "Pasu Deltory" i wrzucić o 20.00 tak jak materiały dodatkowe bez wcześniejszych ustaleń. Muszę to sobie przemyśleć, ale co dużo ważniejsze muszę znaleźć na to wszystko czas.

Komentarze