Przejdź do głównej zawartości

Amatorskie Audiobooki

I nadszedł ten wielki dzień, a konkretniej przyjdzie dnia 5 września 2016 roku. Czyli na YT od poniedziałku do piątku będą pojawiać się trzy książki. A zatem chciałbym Wam powiedzieć jakie to książki będą się ukazywać od poniedziałku.

Godzina 10.00 -  seria autorstwa Ricka Riordana Olimpijscy Herosi, zaczniemy od Zagubionego Herosa, ale oczywiście ukaże się wszystkie pięć tomów (następnie w zależności od odbioru zastanowię się na nagraniem Olimpijskich Bogów).
Godzina 13.00 - seria autorstwa Drew Karpyshyna dziejąca się w uniwersum Mass Effect, aktualnie pojawia się tom drugi z trzech później natomiast będzie pojawiać się dłuższa seria autorstwa Johna Marsdena

Godzina 16.00 - A tutaj książki jednotomowe, ale w starszych wydaniach (niektóre strony ciężko odczytać), aktualnie możecie słuchać książek autorstwa Juliusza Verne'a i jeszcze przez jakiś czas to się nie zmieni. Gdy zakończy się książka Pięć tygodni w balonie, dostaniecie Dwa lata wakacji i Piętnastoletni Kapitan i dopiero później zmienimy autora, chociaż nie wykluczam powrotu do Verna, przy okazji jakiegoś jego dzieła.

Cały czas myślę nad tym by nagrywać dla Was lektury szkolne (materiału mam dużo, akurat on jest najmniejszym problemem). Jednak pozwólcie mi najpierw oswoić się z trzema książkami każdego dnia, a dopiero później zobaczymy może uda mi się coś takiego zrobić. Nie wiem w jakiej formie mają się takie lektury ukazywać, czy dać jedną konkretną godzinę i dzielić je jakoś po rozdziale czy według czasu nagrania, czy może zrobić to w stylu "Pasu Deltory" i wrzucić o 20.00 tak jak materiały dodatkowe bez wcześniejszych ustaleń. Muszę to sobie przemyśleć, ale co dużo ważniejsze muszę znaleźć na to wszystko czas.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…