wtorek, 11 października 2016

Oczytani.pl

Zapomniałem powiedzieć, że dostałem dzisiaj informację iż moje zamówienie w księgarni internetowej oczytani.pl zostało wysłane. Gdy już będę miał paczkę u siebie (nie wiem o której przyjdzie listonosz więc z dużym prawdopodobieństwem nikogo nie zastanie i przejdę się do urzędu), to dostaniecie skany okładek. Chyba, że nie będzie mi się chciało robić skanów i zrobię zdjęcia kamerką w komputerze. Wtedy oprócz książek zobaczycie też mnie. Jeszcze nie zdecydowałem którą opcję wybiorę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...