piątek, 11 września 2015

Bajki Braci Grimm

Trzecią bajką jest "o siedmiu krukach", i mówiąc szczerze mimo iż znam wiele bajek to ta akurat jakoś wyleciała mi z głowy a jej tytuł przypomniał mi o innej baśni której teraz sobie nie przypomnę.

Takie malutkie ogłoszenie.
Jutro będę mieć gości i nie wiem czy uda mi się nagrać kolejną bajkę. Muszę też zobaczyć jaką decyzję podejmą goście, jeśli będą spać to bajka numer cztery ukażę się dopiero w poniedziałek po południu, jeśli nie to już w sobotę wieczorem. A w niedzielę piąta.
Chcę jak najszybciej skończyć ten projekt i zacząć nagrywać Łowcę, to znaczy trzeci tom serii Zapomniana Księga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...