wtorek, 8 września 2015

Baśnie Braci Grimm

Nowa książka w projekcie amatorskie audiobooki to Baśnie Braci Grimm. Jednak tutaj jest taka mała zmiana, otóż nie będzie takiego dzielenia na rozdziały jak ma to miejsce w innych książkach. Za to będzie tak iż każda bajka ( a mam ich osiem), będzie w jednym osobnym pliku. Nie wiem kiedy jeszcze nagram pierwszą, dzisiaj, jutro czy może nawet w czwartek popołudniu ponieważ mam trochę innych zajęć i za bardzo nie mogę ich przesunąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...