wtorek, 9 czerwca 2020

Mała przerwa


Cześć, dawno nie pisałem na blogu prawda. Chciałbym was uspokoić, nie zamierzam porzucać bloga ale miesiąc czerwiec będzie tym w którym odpoczywam od czytania. Przynajmniej książek na temat których będę coś pisał. Nie to, że nie mam ciekawych pozycji [spogląda na dwa tomy z przygodami Doktora Proktora Jo Nesbo], ale czuje iż potrzebuję troszkę przystopować. Aby później wrócić do was i nadal czerpać radość z czytania ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...