Przejdź do głównej zawartości

Książki na wagę czyli jak kupiłem kota w worku Na początku może podam Wam adres księgarni z której takie zamówienie zostało zrobione. Jest to Składnica Księgarska. Sama idea książek na wagę jest porównana przeze mnie o "kota w worku" ponieważ do czasu otwarcia przesyłki nie miałem pojęcia co znajdzie się w środku. W tych dwóch kilogramach które zostały przeze mnie zamówione (brzmi jak kupowanie jakichś owoców), nalazło się siedem książek które obejrzycie poniżej. Ale wróćmy do pomysłu takiego sprzedawania. Na początku zostaniecie ostrzeżeni, że są to książki używane/niesprzedane,zwrócone czy tym podobne więc nie spodziewajcie się jakichś głośnych tytułów rozchodzących się jak przysłowiowe "świeże bułeczki". No dobra a teraz książki, czyli to co tygryski lubią najbardziej. W tych siedmiu jedna mnie w ogóle nie zainteresowała, dwie lekko zaintrygowały choć nie jest to mój gatunek. Dwie zwróciły moją uwagę i ostatnie dwie na których myśl przyszło mi "o to może być ciekawe". Ogólnie jestem dość pozytywnie nastawiony oraz mogę Wam zagwarantować, że jeszcze kiedyś skorzystam z takiej opcji.

Komentarze

 1. Hah, też kiedyś kupiłam tam książki i to kilka razy. W gruncie rzeczy nie ma co się czepiać, a emocje przy rozpakowywaniu paczki są. Zrezygnowałam jednak i przerzuciłam się na antykwariaty, bo w gruncie rzeczy wolę mieć tą pewność, że kupuję to co mnie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość ciekawą formą jest również "Paka Książek", mimo iż na razie kupiłem tylko jeden raz to od jakiegoś czasu coraz bardziej kusi mnie aby powtórzyć ten zabieg.
   http://pakaksiazek.pl/

   Usuń
 2. Ciekawy pomysł, aczkolwiek wolę chyba wiedzieć co kupuję... To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią sięgać po powieści, o których nie słyszeli...

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…