Michał Gołkowski - Komornik: Arena Dłużników 3 [PRZEDPREMIEROWA]

Tę książkę przesłuchałem w wersji audio i kolejna część zostanie przeczytana lub przesłuchana. Jeszcze nie wiem.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Seria: Arena Dłużników
Premiera: 14 kwietnia 2023

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Opis wydawcy:

Arena Dłużników płonie w ogniu dzikiej, desperackiej rebelii, rozpętanej przez wyposażonych w płonącą Purpurą broń gladiatorów.
Archanioł Michał miota się w bezsilnej furii, rzucając przeciwko ludziom kolejne zastępy Wysłanników.
Jednak sprawy komplikują się… nie to, że „niespodziewanie”, bo w sumie nigdy nic nie było proste. Ale tym razem nawet Zek czuje, że coś jest mocno nie tak i zaczyna się gubić.
Nie to, że w przebiegu wydarzeń. Nawet nie w przestrzeni i nie we własnej głowie.
Zek zaczyna gubić się w czasie.
Trąby nieudanej Apokalipsy nadal grają swą fałszywą melodię, świat powoli pokrywa się pleśnią, niczym ostatnia kanapka zapomniana w czeluściach plecaka podczas wakacji, ale impreza przecież trwa! Nie ma zlituj, trzeba zakasać rękawy i zasuwać – gdzieś tam jest Jonasz, no i wypadałoby spotkać się z Azraelem. A może i zobaczyć własną rodzinę?
W końcu świat się sam nie uratuje!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Rebelia Dłużników się rozpętała na dobre, ale jak możemy dowiedzieć się z opisu Ezekiel Siódmy zaczyna gubić czas. W tym momencie skasowałem dużą część opinii bo za dużo książki zdradzała. Ta część jak i czwarta będę mieć premierę już niedługo i tak szczerze to jest to bardzo dobrym ruchem ze strony wydawnictwa ponieważ koniec tego tomu jest taki iż chce się od razu sięgnąć po kontynuację. Wersja audio ma ponad dwanaście godzin a ja nawet nie zauważyłem kiedy ten czas minął. I tak naprawdę po za zwykłym, krótkim polecam Wam całą tę serię oraz całe uniwersum to za bardzo nie wiem co napisać. Świetna, dorosła książka przygodowa gdzie bohater jeśli trzeba przekląć to tak uczyni, jeśli trzeba powiedzieć że zrobił coś źle to również to powie. Jeśli jakieś uczucia nim targają to również czuć to w tekście. Możliwe, że jest w tym duża zasługa świetnego lektora ale nawet jeśli tak było to i tak w materiale źródłowym muszą one być do odczytania by sam lektor wiedział gdzie, kiedy i w jakiej ilości je zastosować. A do czego mógłbym porównać konkretnie ten tom? Chyba najbardziej do książki drogi. Dodatkowo Zek czasem przez swoje zagubienie sam jest zaskoczony niektórymi rzeczami. Nie chcę Wam nic zdradzać ale jeśli lubicie szybką fantastykę to całe to uniwersum jest dla Was idealne.


Profil książki w serwisie Lubimy Czytać:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5060828/komornik-arena-dluznikow-tom-3

Za książkę do recenzji dziękuję wydawnictwu


Komentarze