Janet Farell - Martwe Tchnienie

I kolejna z serii książeczek jednodniowych. Nie przedłużając zapraszam do opinii.-------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: Edipresse
Kolekcja: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem
Premiera: 8 sierpień 2019

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

W przedziale kolejowym znaleziono ciało szlachcica sir Gilberta Gorama. Według lekarzy było ono zamrożone na śmierć, mimo że w pociągu panowały normalne temperatury. Jessica Bannister udaje się do Glenmore, rodzinnej miejscowości sir Gilberta, by rozwiązać tę zagadkę. Okazuje się, że nad rodem Goramów od 150 lat ciąży jakaś klątwa, ponieważ wszyscy zginęli w niewytłumaczalny sposób. Im bardziej Jessica wnika w tajemnicę rodziny, tym bardziej czuje na sobie zimny oddech śmierci...

źródło opisu: okładka

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

 W tym tomie poza klasyczną już tajemniczą zagadką, mamy do czynienia z wątkiem z przeszłości głównej bohaterki. Trochę żałuję iż został on wspomniany tylko dwa lub trzy razy w trakcie całego opowiadania ale prawdopodobnie zostanie on albo tylko przywołany w innymi albo całe opowiadanie zostanie mu poświęcone. Szczerze to za bardzo nie mam co pisać o tej części ponieważ wszystko co napisałem wcześniej można odnieść rónież tutaj. W skrócie idealna pozycja na jeden wieczór aby się odprężyć i oczyścić umysł.Profil książki w serwisie lubimy czytać:

Komentarze

 1. Nie czytałam żadnej części z tej serii. Nie wiem czy do końca ta seria jest dla mnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, że któraś z bibliotek ma wykupioną prenumeratę na tę serię. Więc zawsze możesz sprawdzić tam jak podobają ci się te jednodniowe opowiadania ;)

   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Niekiedy takie jedno dniowe pozycje są dobre. Nie znam tej serii, ale z miłą chęcią się za nią rozejrzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 22 sierpnia jest nowy tom ale chyba na hit salonik możesz jeszcze zamówić prenumeratę.
   Tylko małe ostrzeżenie, nie czytaj tych książeczek jedna po drugiej. Daj między nimi coś innego, inaczej możesz poczuć zmęczenie materiału ;)

   Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)