Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie lipiec 2019

I minął kolejny miesiąc. A ja mam wam do powiedzenie iż gdyby nie dwie książki jednodniowe to przez pewną pozycję byłby to najsłabszy miesiąc pod względem czytelniczym. Sierpień szykuje się kruchy ponieważ mam do przeczytania kilka dość obfitych książek tak więc nie zdziwie się jak nie dobiję do pięciu. Ale nie uprzedzajmy faktów, zapraszam do listy książek przeczytanych w lipcu.

Lista:

1. Stefan Ahnhem - Motyw X
2. Janet Farell - Wyspa Zjaw
3. Milena Wójtowicz - Vice Versa
4. Wojtek Miłoszewski - Kontra
5. Janet Farell - Przeklęty Zamek
6. C.L. Taylor - Teraz Zaśniesz
7. Nikole Jordan - Zakazana Miłość

Rozczarowaniem tego miesiąca był "Motyw X", chociaż o ten niesławny tytuł ostro konkurował z "Kontrą", za to najlepszą książką było "Vice Versa". Książka numer siedem, czyli gatunek po który rzadko sięgam po pierwsze wprowadził mnie w błąd, to nie jest romans a erotyk, i jako taki powinien być oceniany. Ja niestety za erotykami nie przepadam dlatego pozwólcie iż skończę z tym tematem. Numer sześć był nijaki, i bardzo mi z tego powodu przykro ponieważ miał on potencjał.

A jak tam minął wasz lipiec?
Dajcie znać w komentarzach, obiecuje każdy przeczytać. A jak robicie takie podsumowania na swoich blogach zostawcie link a tym bardziej chętnie przeczytam.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…