Podsumowanie lipiec 2019

I minął kolejny miesiąc. A ja mam wam do powiedzenie iż gdyby nie dwie książki jednodniowe to przez pewną pozycję byłby to najsłabszy miesiąc pod względem czytelniczym. Sierpień szykuje się kruchy ponieważ mam do przeczytania kilka dość obfitych książek tak więc nie zdziwie się jak nie dobiję do pięciu. Ale nie uprzedzajmy faktów, zapraszam do listy książek przeczytanych w lipcu.

Lista:

1. Stefan Ahnhem - Motyw X
2. Janet Farell - Wyspa Zjaw
3. Milena Wójtowicz - Vice Versa
4. Wojtek Miłoszewski - Kontra
5. Janet Farell - Przeklęty Zamek
6. C.L. Taylor - Teraz Zaśniesz
7. Nikole Jordan - Zakazana Miłość

Rozczarowaniem tego miesiąca był "Motyw X", chociaż o ten niesławny tytuł ostro konkurował z "Kontrą", za to najlepszą książką było "Vice Versa". Książka numer siedem, czyli gatunek po który rzadko sięgam po pierwsze wprowadził mnie w błąd, to nie jest romans a erotyk, i jako taki powinien być oceniany. Ja niestety za erotykami nie przepadam dlatego pozwólcie iż skończę z tym tematem. Numer sześć był nijaki, i bardzo mi z tego powodu przykro ponieważ miał on potencjał.

A jak tam minął wasz lipiec?
Dajcie znać w komentarzach, obiecuje każdy przeczytać. A jak robicie takie podsumowania na swoich blogach zostawcie link a tym bardziej chętnie przeczytam.


Komentarze