Nicole Jordan - Zakazana miłość

Cześć, nie spodziewaliście się tutaj książki tego typu? Tym postem zdradzę wam jedną z wielu moich tajemnic. Czasem czytam książki tego gatunku, rzadko ale czytam. A zatem zapraszam was na niewielką opinię tej powieści.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

 Wydawnictwo: Amber
Premiera: 12 listopad 2015

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Wypełniony akcją i gorącą namiętnością zmysłowy romans z serii Legendarni kochankowie
Mężczyźni ze słynącego ze skandali rodu Wilde’ów łamią konwenanse i damskie serca. Lecz szukają prawdziwej miłości – jak legendarni kochankowie…
Sophie Fortin nie spodziewała się, że na balu maskowym pocałuje ją przystojny pirat. Jej zachwyt gaśnie, gdy dowiaduje się, że zamaskowany dżentelmen to lord Jack Wilde – mężczyzna, o którym nie powinna nawet myśleć.
Rodziny Wilde’ów i Fortinów od trzech pokoleń dzieli waśń rodowa. Jeden z Wilde’ów zastrzelił niegdyś w pojedynku jednego z Fortinów. Ta tragedia nie tylko okryła Fortinów żałobą, ale i pozbawiła ich prawa do tytułu i majątku.
Dlatego Sophie Fortin będzie musiała teraz wyjść za mąż za bardzo bogatego, znacznie starszego i owdowiałego księcia.
Jack Wilde nigdy nie wyobrażał sobie, że córka śmiertelnego wroga jego rodziny obudzi w nim tak namiętną pasję. Są jak Romeo i Julia. Chcąc zdobyć serce Sophie i jej rodziców, Jack jest zmuszony podjąć decyzję, której przyrzekał nigdy nie podejmować…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

Ta książka nie jest żadnym romansem tylko erotykiem ubranym w otoczkę romansu. Wszystko ubrane w czasy po rewolucji francuskiej. Niestety jest tutaj schemat ona skromna, cicha i tak dalej a on facet który zmienia kobiety jak skarpetki. Doskonale zdaje sobie sprawę iż nie należę do grupy docelowej jednakże gdy książka podoba się tylko jednej grupie to nie znaczy iż jest ona dobra. Plusem książki jest to iż mimo tych trzystu stron można ją przeczytać w jeden dzień [jestem tego przykładem]. Wiecie raz na jakiś czas można taką książkę przeczytać dla odprężenia się i wyciszenia ale lepiej więcej niż dwie książki tego typu pod rząd nie czytać.


Profil książki w serwisie lubimy czytać:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/272628/zakazana-milosc

Komentarze