Przejdź do głównej zawartości

Nowe nabytki książkowe

Cześć, obecnie czytam od dawna "Motyw X", który jest trudny w ocenie. Mam nadzieję, że przeczytam go do końca miesiąca, ale nie zajmujmy się teraz tą książką, przyjdzie na nią czas. W tej chwili chciałbym pokazać wam książki które zakupiłem w księgarni oczytani.pl
Całość kosztowała mnie 61 zł. Jak dla mnie niewiele.

 Kwota zapłacona:
1. 6 romansów od wydawnictwa Amber - 27,95
2. Strażniczka Kłamstwa - 4,95
3. Z Archiwum X tom 2 - 1,95
4. Człowiek bez psa cz. 1 i 2 - 6,95
5. Sny bogów i potworów cz. 1 - 3,95
6. Sny bogów i potworów cz. 2 - 15,45

Pozycja 5 i 6 to część trzecia serii a że nie zwróciłem wcześniej na to uwagi to ta seria będzie zaczynana niejako od końca [chyba, że ma ona więcej niż trzy tomy]. Dodatkowo pozycja trzecia jest powieścią graficzną i niestety nie było części pierwszej dlatego również zacznę czytać od tej części zamiast początku.

 Na końcu macie jeszcze krótki film z rozpakowania paczki. Ja będę się już żegnał z wami tylko na końcu dodam iż jeśli macie coś do powiedzenia na temat obecnych pozycji i jeśli nie będzie tam żadnych spojlerów to sekcja komentarzy jest cała dla was.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…