Paulina Hendel - Czarny Świt

I kolejna seria się kończy. Z wielką przyjemnością pragnę wam polecić te pięć tomów Żniwiarza, tak samo jak poprzednią serię tej pisarki, zwłaszcza że w tym roku pojawi się nowa książka z niej.

------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Seria: Żniwiarz
Premiera: 3 czerwiec 2020

-----------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Ostatni tom bestsellerowej serii "Żniwiarz" nie da ci zasnąć spokojnie! Mówią, że demony, zabobony i czary odeszły już do przeszłości. Czy na pewno?

Po epoce wiedźminów przyszedł czas na żniwiarzy. Słowiańskie demony, tajemnicze potwory i pradawne niebezpieczeństwo, które nie da o sobie zapomnieć. Tylko żniwiarze są w stanie ocalić ludzkość przed mrokiem. Dołącz do Magdy, Feliksa i Mateusza. Daj się porwać! Choć niekoniecznie jakiejś strzydze…

-------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Zakończenie serii. Cóż ja takiego mogę powiedzieć aby nie spoilerować Wam za bardzo. To iż te ponad 500 stron przeczytałem w dwa dni? To, że udałoby mi się w jeden dzień gdybym nie musiał iść do pracy? A może to iż zakończenie zaskoczyło mnie. Jeśli tak samo jak ja polubiliście to wszystko co działo się na przestrzeni czterech tomów to ten nie zawiedzie was. Żniwiarz to jedna z serii do której pewnie kiedyś wrócę. Wybaczcie, że tak miotam się i nie piszę żadnych konkretów jednak sami powinniście wiedzieć jacy są bohaterowie cyklu. Styl pisarki to jedno wielkie wow i jedna z przyczyn dla których nie można oderwać się od tego dzieła i chciałoby się aby nigdy się nie kończyła.


Profil książki na lubimy czytać:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4901633/czarny-swit

Komentarze