Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie kwiecień 2020

I kolejny miesiąc przeminął. O ile dobrze mi się wydaje to akurat ten jest jednym z lepszych od początku roku i przeciętnym jeśli patrzeć na rok poprzedni. Jak sami widzicie nie jestem jakoś szczególnie zadowolony z obecnej liczby czytanych książek, ale przynajmniej jest więcej niż jedna na miesiąc. Przejdźmy do listy przeczytanych.1. Rebbeca F. Kuang - Wojna Makowa
2. Herbert George Wells - Niewidzialny człowiek
3. Magdalena Kozak - Nocarz
4. Magdalena Kozak - Renegat
5. Magdalena Kozak - Nikt
6. Magdalena Kozak - Młody
7. Maja Lidia Kossakowska - Zakon Krańca Świata tom1
8. Maja Lidia Kossakowska - Zakon Krańca Świata tom2
9. Denis E. Taylor - Nasze imię Legion, nasze imię Bob

Udało się ukończyć kolekcję Mistrzowie Polskiej Fantastyki i głównie dzięki temu wynik jest taki a nie inny. Ten miesiąc upłynął pod znakiem serii "Wampiry z ABW", na liście na miejscach 3-6 ;) A jeśli chodzi o pozycję która najbardziej mi się podobała to wacham się pomiędzy 1 a 9.Komentarze

  1. Dla mnie Wojna Makowa na razie jest najgorszą książką roku xD Rozumiem, co może się w niej podobać, ale akurat mnie to wszystko nudzi xD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tam podobnej sytuacji co w Wojnach Lotosowych gdzie rzadkie cechy nie do końca takie były.

      Usuń

Publikowanie komentarza

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…