Marcin Mortka - Koszyczek dla Doli [PRZEDPREMIEROWA]

Wydawnictwo: SQN
Premiera: 6 grudnia 2022


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis wydawcy:


Nadchodzi Dzień Zstąpienia Doli, czas rodzinnego świętowania, wielkiej zadumy i wspaniałego jedzenia w samym środku bezlitosnej śnieżycy.
Wszystko jednak wskazuje na to, że w karczmie Pod Kaprawym Gryfem świętowanie się nie uda, bo w kuchni jedna awantura wybucha po drugiej, Zwierzak gdzieś się zapodział, Urgo jeszcze nie wrócił, Edmundowa teściowa pojawia się w trzech miejscach jednocześnie, a Gramm robi się coraz weselszy. Na domiar wszystkiego dzieciaki robią wszystko, by umknąć z sypialni i podglądać dorosłych przy pracy. Trzeba je więc zajmować bajkami, ale jak tego dokonać, skoro w kuchni wciąż mnóstwo pracy, do Gryfa ciągle zachodzą osobliwi goście, a w lesie coś kusi i wyje?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

Właśnie skończyłem słuchać najnowszej książki Marcina Mortki o przygodach Ekipy do Zadań Specjalnych. Dzięki abonemantowi w Audiotece mam wcześniejszy dostęp do książki i cóż mogę napisać oprócz polecam Wam tę pozycję. Koszyczek dla Doli jest idealną powieścią na nadchodzące święta i jeśli polubiliście Kociołka i ekipę to tutaj jest wszystko na co liczycie. Wybaczcie iż tak enigmatycznie ale nie chcę niczego zdradzać ale mogę Wam zdradzić największy minus tej powieści. Jest to jej długość, niecałe dwieście stron oraz około 3,5 godziny audiobooka to naprawdę zbyt mało. Chciałoby się mieć minimum dwa lub trzy razy więcej. Ale mimo tej wady polecam Wam serdecznie a osobiście powiem Wam, że ja czekam teraz tylko na wypłatę by zamówić sobie paczkę z tą książką oraz notatnikiem. I tak przy okazji świąt napiszę iż marzy mi się książka z przepisami z odręcznymi notatkami Kociołka albo jego książka a notatki są autorstwa wszystkich innych członków Ekipy. 
Uważajcie, książka nie pozwoli Wam się oderwać od siebie.

Profil książki w serwisie Lubimy Czytać:

Audiobook dostępny do obejrzenia tutaj:

Komentarze