Przejdź do głównej zawartości

PocketBook Touch Lux 3 - pierwsze wrażenia

 W porządku a zatem po dość małej przerwie wracam do Was z wieściami. Otóż postanowiłem zapisać się do abonamentu w serwisie Legimi, stąd też dzisiejszy post. Czekałem z napisaniem Wam tej informacji do czasu otrzymania czytnika. Zamówiłem go z kilku powodów. Jednym z nich była chęć sprawdzenia nowszego modelu niż mój dotychczasowy czytnik (na zdjęciach po prawej). Oba mają wyświetlacz e-ink o rozdzielczości sześciu cali i na tym podobieństwa się różnią. Dzisiejszy nabytek ma ekran dotykowy, podświetlenie oraz powiązanie z pewnym serwisem. Ale o czytniku napiszę więcej za jakiś czas gdy skończę jego testowanie. Wydaje mi się, że jakieś dwa albo trzy miesiące intensywnego użytkowania wystarczy ale może będzie więcej, może mniej. Zależy od tego kiedy będę gotów napisać coś więcej.
Ale żeby nie było tak kolorowo troszeczkę niepokoi mnie futerał na czytnik. Nie zrozumcie mnie źle skóropodobny materiał jest przyjemny w dotyku ale boję się, że będzie ulegał odkształceniom pod większym naciskiem. Dodatkowo brakuje mi magnesu na kantach futerału, wydaje mi się, że wtedy zamykanie go byłoby wygodniejsze.

Dodatkowo na zdjęciu numer 3 umieściłem własną dłoń abyście mieli jakieś porównanie wielkości urządzenia.

Trzymajcie się i do zobaczenia w kolejnych postach. Jeszcze nie wiem czy będzie to opinia o książce czy może jednak jeden z fragmentów.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…