Until Down PS4 - opinia

Kiedy ośmioro znajomych wraca do leżącej na uboczu chaty w górach, gdzie dokładnie rok wcześniej zniknęła dwójka ich znajomych, sprawy szybko przybierają zły obrót.
W tej napiętej i przerażającej sytuacji podejmiesz trudne decyzje, które zadecydują o życiu bądź śmierci każdego członka grupy.

Opinia:

Dobra, jestem świeżo po ukończeniu tej produkcji i jeśli ktoś lubi produkcję typu Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond Two Souls to mniej więcej wie czego się spodziewać. Można by się doczepić na upartego do jednowymiarowych postaci czy dziwnych tekstów które wypowiadają jednak to nie przeszkadza gdy już zanurzymy się w klimacie gry. Produkcja nie należy do długich, i całe szczęście. Dzięki temu można sprawdzić czy podejmując inne decyzje uda się ocalić całą grupę. Ja sam w dużą dozą prawdopodobieństwa spróbuję jeszcze raz podejmując tym razem inne decyzje.
Słówko o polskim dubbingu. Jest dobry i nawet przyjemnie się go słucha. Niestety tylko gdy postacie są w pewnej odległości. Gdy się zbliżają widać, że modele postaci tworzone były pod inne osoby, a mimika twarzy postaci z gier została dopasowana do postaci z oryginalnej ścieżki dźwiękowej.
Chciałbym jeszcze napisać o skojarzeniach które nasuwają mi się podczas niektórych scen z gry jednak to mogłoby zostać skategoryzowane jako spojler a nie takie rzeczy mogą zepsuć Wam przyjemność rozrywki.

Komentarze