Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie październik 2019

I minął kolejny miesiąc. Mi osobiście podobał się jego przebieg i mogę Wam już teraz obiecać iż listopad zapowiada się bardzo ciekawie. Ale o tym napiszę dopiero gdy zapoznacie się z książkami przeczytanymi w tym miesiącu.

Lista:

1. Guillaume Bailly - Nekrosytuacje. Perełki z życia grabarza
2. Janet Farell - Zemsta Mnicha
3. Marcin Sindera - Żmij
4. Agata Polte - Śmiertelne Oczyszczenie
5. Paulina Hendel - Droga Dusz
6. Janet Farell - Groza w Tangerze
7. Corina Bomann - Mechaniczne Pająki
8. Katarzyna Wycisk - Falcon. na ścieżce kłamstw

Ok, jak widzicie wynik całkiem zacny. W tym moja obecna TOP 1 jeśli chodzi o książki z 2019 roku czyli Droga Dusz. Jeśli chodzi o Falcon to spodziewajcie się kolejnych tomów w listopadzie. Nie wiem czy obu czy tylko drugiego to się jeszcze okaże.
Dodatkowo chciałem się pochwalić nawiązaną współpracą recenzencką z wydawnictwem Uroboros. Wiecie kiedy dostałem wiadomość o niej momentalnie na twarzy przyszedł uśmiech i utrzymywał się przez calutki dzień. Patrząc na mnie można by powiedzieć "śmieje się jak po wdychaniu gazu rozweselającego".

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…