Przejdź do głównej zawartości

Conan Barbarzyńca - kolekcja komiksów

Dnia dzisiejszego chciałbym przedstawić Wam coś nowego. Jest to nowe wydanie serii komiksów czy raczej powieści graficznych z Conanem w roli głównej. Możliwe iż część z Was kojarzy tę postać z filmu o tym tytule w którym główną rolę grał austriacki aktor Arnold Schwarzenegger. Szczerze to jakoś nigdy nie byłem fanem Conana ale pomyślałem sobie, że jeden tom na próbę można sobie zakupić.  Po pierwsze, wydanie posiada ładną twardą okładkę i dobrej jakości kartki, jeśli chodzi o jakość rysunków to będziecie musieli sami [na podstawie poniższych obrazków], sprawdzić ostrzegam tylko ludzi bardzo uczulonych nawet na śladowe ilości spoilerów. Zapomniałbym, za rysunki odpowiedzialny jest Barry Smith. Szczerze to ja nie zamierzam kupować kolejnych zeszytów z tej serii. 75 tomów szczególnie, że jeden numer będzie dostępny w cenie 39,99 zł, i nawet prenumerata nie opłaca się aż tak bardzo gdyż jeśli się na nią zdecydujecie to na jednym numerze zaoszczędzicie tylko 3 zł.
Poczekam aż skończy się kolekcja książkowa którą teraz zbieram [gdy będzie cały napiszę Wam o nim], a jakieś dwa-trzy numery przed końcem zacznę się rozglądać za jakąś nową.
Strona ze szczegółami kolekcji: https://conan-kolekcja.pl/
No dobra, a teraz czas na obrazki.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…