Moon Drive - mój pierwszy box


Postanowiłem po długim zastanawianiu oraz przeglądania postów z takimi pakunkami postanowiłem zapoznać się bliżej z tematem takich boxów. Wybrałem boxy od MoonDrive, niestety gdy składałem zamówienie nie było już możliwości wybrania edycji preorder a  tych które były wybrałem tzw. ognisty. Książka która była w pudełku to Zaklinacz Ognia autorstwa Cindy Wiiliams Chimy. Szczerze, to nie kojarzę ani autorki ani tym bardziej książki. Nie jest to wada a moja ciekawość została skutecznie pobudzona. No ale przejdźmy do zawartości pudełka.
 Niestety pudełeczko troszeczkę się pogięło ale zawartość pozostała bezpiecznie zabezpieczona i mam ją nieuszkodzoną.
 Słoiczek do picia różnych napoi, w komplecie jest oczywiście rurka ale akurat na tym zdjęciu nie dałem jej. Osobiście mam już jeden taki słoiczek i pije się z niego zaskakująco przyjemnie.
Poszewka na małą poduszkę [czy potocznie nazywany jasiek], oprócz tego są trzy zakładki, dwa magnesy oraz do wyboru jeden z dwóch ebooków w serwisie woblink.


Słowem podsumowania, postanowiłem od Nowego Roku częściej patrzeć na ofertę box'ów i gdy preorder będzie dostępny zamówię go sobie.

Komentarze