Katarzyna Wycisk - Rain 2: Uwierz w nas od nowa [PRZEDPREMIEROWA]

Ech co jest w tych książkach Kasi iż nie można się od nich oderwać? Naprawdę, planowałem dzisiaj tylko zacząć jej najnowszą powieść i skończyć kolejnego dnia ale dosłownie nie potrafiłem przerwać czytania. Jest świetna, ale mała uwaga mimo że możecie spokojnie czytać część drugą bez znajomości poprzedniczki to lepiej znać całość.
Na bannerze macie linki do pierwszej części

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: K.Wycisk
Premiera: 16 sierpnia 223


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis wydawcy:

Z tobą mógłbym tańczyć w kałuży benzyny, trzymając w ręku płonącą pochodnię.
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Jace spełnił swoje marzenie i dostał się do zawodowej straży pożarnej. Mimo to czuje, że nadal brakuje czegoś w jego życiu. Często wraca myślami do nastoletniej miłości. Po tym, jak May złamała mu serce, mężczyzna przestał wierzyć w miłość.
Jedno zdarzenie sprawia, że świat Jace'a wywraca się do góry nogami. Rzeczy, które kiedyś wydawały się oczywiste, przestały takie być, a bolesne uczucia sprzed lat powróciły ze zdwojoną siłą.

Maya jest właścicielką dobrze prosperującego studia fotograficznego. Na pierwszy rzut oka kobieta tryska energią i dobrym humorem. Mało kto wie, z jakimi problemami się zmaga. Całe szczęście nie jest sama. Elif, dziewczyna, którą szykanowano w szkole, odpisała na wiadomości May, a z czasem ich relacja przeobraziła się w prawdziwą przyjaźń.

Co się stanie, gdy Jace ponownie pojawi się w życiu Mai?
Czy uczucie, które połączyło tych dwojga w szkole, ma szansę ponownie  rozkwitnąć?
Ile są w stanie poświęcić, by być razem, i czy los znowu z nich nie zakpi?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

Rany, jak mną ta książka pozamiatała. Cóż po tym jak zakończyła się część pierwsza byłem delikatnie mówiąc bardzo zaciekawiony jak autorka pociągnie sprawę dalej. Nie mam zamiaru rzucać jakichkolwiek spoilerów ale po prostu wow. Chciałbym jednak dodać iż ta druga część mimo tego, że jest nierozerwalnie związana z pierwszą to można ją czytać bez znajomości poprzedniczki. Jednakże należy w takim przypadku pamiętać iż niektóre elementy mogą Wam umknąć. A ci z czytelników którzy znają wszystkie książki z serii Niepokonani w tle dostrzegą mrugnięcia okiem z jej strony. Szczerze to za bardzo nie wiem co napisać w tej opinii. Czy polecam książkę? Z całą pewnością tak. Tak samo jak inne powieści pisarki. 
Czym to jest spowodowane? Nie wiem. Może stylem pisania autorki który sprawia iż czytelnik nie potrafi się oderwać. Może postacie, które są tak stworzone, że człowiek myśli sobie, że gdzieś tam takie osoby naprawdę istnieją. Czy to już po odnalezieniu swego szczęścia czy jeszcze przed. Może opisy które autorka tam daje. Te które nie są szczegółowe ale na tyle wystarczające, że każdą lokację która jest przedstawiona w książce pojawia się w naszym umyśle. Cóż mogę napisać, z wielką pewnością i niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki. Pewnością, ponieważ jestem pewny, że przeczytam. 
Niecierpliwością bo daty premiery kolejnej jej książki jest bardzo oczekiwana.


Profil książki w serwisie Lubimy Czytać:

Komentarze