Przejdź do głównej zawartości

Anna Stańczyk - Strateria - Pradawny Kryształ


Cześć tym razem nietypowa opinia, ponieważ jest to książeczka dla dzieci która autorka wydaje samodzielnie bez żadnego wydawnictwa. Spytacie, "to dlaczego się nią w takim razie interesujesz?". Otóż odpowiedź jest prosta. Jest ona dość oryginalna. I być może ktoś z Was skontaktuje sprawdzi autorka nie planuje zamówić w drukarni kolejnej partii książek.
Książeczka opowiada o przygodach dziewczynki która znalazła się w tajemniczej i różnorodnej Straterii, gdzie na straży równowagi stoją smoki, ale w tej krainie coś niedobrego się dzieje. Jednak co to takiego, musicie już sami sprawdzić, gdyż jakbym ja o tym napisał mógłbym przez przypadek przemycić spojler. Produkt ten mówi o przyjaźni, zaufaniu, różnicach oraz jeszcze kilku aspektach co jest dość dużą ilością jak na tak niewielką książeczkę.

Wybaczcie za tę nietypową opinie która stylem bardziej pasuje do treści okołoksiążkowym ale przez to iż autorka zdecydowała się na samodzielne wykonywanie całości pracy wydawniczej nie mogę dać wam jej profilu na lubimy czytać gdzie przeczytalibyście o książce lub sprawdzili w której księgarni najchętniej byście ją kupili.

Mam dziwne wrażenie jakoby tekst o tej książce już był tworzony ale to chyba tylko na profilu FB książeczki. Jeśli jednak był na blogu to wybaczcie ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…