Anna Stańczyk - Strateria - Pradawny Kryształ


Cześć tym razem nietypowa opinia, ponieważ jest to książeczka dla dzieci która autorka wydaje samodzielnie bez żadnego wydawnictwa. Spytacie, "to dlaczego się nią w takim razie interesujesz?". Otóż odpowiedź jest prosta. Jest ona dość oryginalna. I być może ktoś z Was skontaktuje sprawdzi autorka nie planuje zamówić w drukarni kolejnej partii książek.
Książeczka opowiada o przygodach dziewczynki która znalazła się w tajemniczej i różnorodnej Straterii, gdzie na straży równowagi stoją smoki, ale w tej krainie coś niedobrego się dzieje. Jednak co to takiego, musicie już sami sprawdzić, gdyż jakbym ja o tym napisał mógłbym przez przypadek przemycić spojler. Produkt ten mówi o przyjaźni, zaufaniu, różnicach oraz jeszcze kilku aspektach co jest dość dużą ilością jak na tak niewielką książeczkę.

Wybaczcie za tę nietypową opinie która stylem bardziej pasuje do treści okołoksiążkowym ale przez to iż autorka zdecydowała się na samodzielne wykonywanie całości pracy wydawniczej nie mogę dać wam jej profilu na lubimy czytać gdzie przeczytalibyście o książce lub sprawdzili w której księgarni najchętniej byście ją kupili.

Mam dziwne wrażenie jakoby tekst o tej książce już był tworzony ale to chyba tylko na profilu FB książeczki. Jeśli jednak był na blogu to wybaczcie ;)

Komentarze