Nowe nabytki


 Ten produkt kupiłem gdyż niestety wśród wszelkiego rodzaju mang nie było żadnego pierwszego tomu a nie chciałem zaczynać jakiejś historii od środka. Może dzięki temu magazynowi jakiś cykl mang zainteresuje mnie aż tak bardzo by znaleźć i zakupić pierwszy tom, a także kolejne.
 Jeśli dobrze zrozumiałem tył książki (co nie jest pewne), to ta książeczka jest zbiorem opowiadań Jarosława Grzędowicza. I to opowiadań z początków jego działalności. Produkcje które były schowane na dnie szuflady, z chęcią zobaczę czy dobrze mi się wydaje.
 No cóż, co ja mogę powiedzieć o tym klasyku. Książka kupiona głównie z powodu tego iż ta którą posiadam jest z powodu intensywnego użytkowania nie wygląda zbyt atrakcyjnie.
 Książka autora którego znam z "Wojny Absolutnej" czy "Zakutego w metal" i jeśli ta książka będzie będzie choć w połowie tak interesująca to już mi się podoba.
 Kolejne pięć książek to kolejny przedstawiciel klasyka. Tym bardziej jest to jeden z klasycznych kryminałów pisarki którą pewnie znacie z jej "Morderstwa w Orient Expresie". Tutaj kupiła mnie kolekcjonerka.
No i na koniec "Złodzieje snów" książka o której wiem najmniej ze wszystkich zakupionych i co do której mam najmniejsze oczekiwania.Aktualnie chciałbym przeczytać wreszcie "Koniec Warty" Stephena Kinga a następnie będę brał się za książeczki z tej listy. Jeśli chodzi o opinie to najprawdopodobniej zobaczycie teksty o prawie każdej książce z tego postu, wyjątkiem jest "Mistrz i Małgorzata", wacham się również co do tekstów na temat przygód Herkulesa Poirot'a, to zależy co będę miał do powiedzenia po ich przeczytaniu.

Komentarze