Przejdź do głównej zawartości

Nowe nabytki


 Ten produkt kupiłem gdyż niestety wśród wszelkiego rodzaju mang nie było żadnego pierwszego tomu a nie chciałem zaczynać jakiejś historii od środka. Może dzięki temu magazynowi jakiś cykl mang zainteresuje mnie aż tak bardzo by znaleźć i zakupić pierwszy tom, a także kolejne.
 Jeśli dobrze zrozumiałem tył książki (co nie jest pewne), to ta książeczka jest zbiorem opowiadań Jarosława Grzędowicza. I to opowiadań z początków jego działalności. Produkcje które były schowane na dnie szuflady, z chęcią zobaczę czy dobrze mi się wydaje.
 No cóż, co ja mogę powiedzieć o tym klasyku. Książka kupiona głównie z powodu tego iż ta którą posiadam jest z powodu intensywnego użytkowania nie wygląda zbyt atrakcyjnie.
 Książka autora którego znam z "Wojny Absolutnej" czy "Zakutego w metal" i jeśli ta książka będzie będzie choć w połowie tak interesująca to już mi się podoba.
 Kolejne pięć książek to kolejny przedstawiciel klasyka. Tym bardziej jest to jeden z klasycznych kryminałów pisarki którą pewnie znacie z jej "Morderstwa w Orient Expresie". Tutaj kupiła mnie kolekcjonerka.
No i na koniec "Złodzieje snów" książka o której wiem najmniej ze wszystkich zakupionych i co do której mam najmniejsze oczekiwania.Aktualnie chciałbym przeczytać wreszcie "Koniec Warty" Stephena Kinga a następnie będę brał się za książeczki z tej listy. Jeśli chodzi o opinie to najprawdopodobniej zobaczycie teksty o prawie każdej książce z tego postu, wyjątkiem jest "Mistrz i Małgorzata", wacham się również co do tekstów na temat przygód Herkulesa Poirot'a, to zależy co będę miał do powiedzenia po ich przeczytaniu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…