Przejdź do głównej zawartości

Komiksy

Wiem, że czekacie aż napiszę Wam coś o książkach. W kolejce mam "Koniec Warty" Stephena Kinga ale jakoś nie mam nastroju by zabrać się za nią. Spokojnie, nie martwcie się, w końcu zacznę. Jednak nie myślcie sobie, że nie czytam nic. W tym momencie czytam sobie książeczkę W pustyni i w puszczy, gdy kliknieci w link możecie pobrać jej egzemplarz z serwisu wolne lektury. To nie jest reklama ponieważ nikt mi za to nie płaci ale ten serwis jest bardzo pomocny w wyszukiwaniu książek. Szczególnie do mojego projektu YT, gdzie zacząłem oczyszczanie starszych projektów które są, że się tak wyrażę w szarej strefie. Ale odbiegam od tematu [mam nadzieję, że nie macie mi za złe], zatem wróćmy do tematu.
Komiksy to tak naprawdę dzielą się na kilka rodzaji, nie jestem ekspertem i zdaje sobie sprawę, że czasami źle takowe nazywam ale staram się pamiętać o róźnicach.
Są komiksy, powieści graficzne, mangii w której są chyba pięć rodzaji. Jeśli znacie różnice pomiędzy poszczególnymi, w szczególności komiksy i powieści graficzne ponieważ to, że wszelkiego rodzaju mangi różnią się kreską [stylem rysowania], oraz tym, że czyta się od prawej do lewej to pierwsze co zapamiętałem. Dodatkowo wiem, że poszczególne kategorie różnią się wiekiem odbiorcy.
A teraz chciałbym Wam zaprezentować kilka ciekawych książeczek z tych kategorii.
Jest książkowa kolekcja [dla tych do których nie przemawia Conan] dla fanów Gwiezdnych Wojen https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/
Piękne kolekcjonerskie wydanie serii Tytus Romek i A'tomek
Dość interesujący zbiór komiksów [tak mi się wydaje], o przygodach czarodzieja i jego ucznia https://www.nieprzeczytane.pl/Tymek-i-mistrz,product1010820.html
Antologia komiksu Relax, niestety nie czytałem takowego i nie przybliżę Wam jej bliżej [chyba, że zakupię sobie to nowe wydanie, się zobaczy] https://www.nieprzeczytane.pl/Relax.-Antologia-opowiesci-rysunkowych,product1026026.html
Dodatkowo jak ktoś szuka komiksów [oraz książek], w niskich cenach może zainteresuje się tym serwisem. Sam zamawiałem kilka razy u nich książki i jestem bardo zadowolony z szysbkości realizacji zamówienia. http://oczytani.pl/index.php?k127,komiks

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…