Janet Farell - Zemsta Mnicha

Cześć, zapraszam do spóźnionej opinii kolejnego tomu książeczek jednodniowych. Spóżnionych ponieważ w dzień premiery czytałem inną pozycję. No ale przejdźmy do książki.

------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: Edipresse
Seria: Przygody Jessiki Bannister.historie z dreszczykiem
Premiera: 3 październik 2019

------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Kiedy Jessica po raz pierwszy widzi tajemniczą postać w czarnym habicie, nie może uwierzyć własnym oczom. Przecież ten zakonnik jest martwy i to od dawna, a jednak przed nią stoi! Mało tego - uśmiecha się kpiąco, szczerząc zęby swej odsłoniętej czaszki. I choć dziennikarka odczuwa paraliżujący strach, jest dla niej oczywiste, że musi odkryć tajemnicę widma mnicha, które od stuleci nawiedza mgliste lasy Walii...

źródło opisu: okładka

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

 Rany, jak bardzo w tej części irytowała mnie nasza dziennikarka to jeszcze od pierwszego tomu nie było. Poważnie zastanawiam się nad czytaniem kolejnych tomów, mam nadzieję, że nasza dziennikarka będzie rozwijać się w innym kierunku. Jednym z plusów tego opowiadania jest to iż tym razem nie jest wspomniane dzieciństwo Jessici, czy to jak dostała pracę w gazecie. Niestety ten tom jest najsłabszy z obiecnie ukazanych nawet ta cała zagadka to wydaje się powtórką i ciągle cz.łowiek ma wrażenie iż gdzieś to już czytał.


Profil książki w serwisie lubimy czytać:

Komentarze