Przejdź do głównej zawartości

Janet Farell - Sekret Czarnego Kruka

I kolejna część z serii opowiadań o przygodach Jessiki Bannister. Na początku chciałbym dodać iż mimo że ja pewnie będę kupował je jako takie lekkie jednodniówki, a właściwie pozycje na dwie, trzy godziny to zdaje sobie sprawę iż za 10 zł możnaby znaleźć wiele książek które starczą na dłużej.


----------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Edipresse
Seria: Przygody Jessiki Bannister. Historia z dreszczykiem
Premiera: 7 marca 2019

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

BRAK DANYCH

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

 Na początku chciałbym ponarzekać na to, że przez 1/4 tego opowiadania jest nam przypominane kim jest Jessika, gdzie i dlaczego pracuje oraz jej dotychczasowa historia. Jednak muszę przyznać iż dalsza część zyskuje na obrazie, zwłaszcza iż czytelnik już wie czego mniej więcej się spodziewać. Nadal największą wadą jest niewielka objętość powieści przez co brakuje tutaj większych opisów postaci czy czegoś w tym stylu. W tym tomie nasza bohaterka ma za zadanie przeprowadzić wywiad z piosenkarką. Ci z was którzy czytali "Noc Duchów", wiedzą iż nie będzie to takie proste. Jednakże muszę przyznać, że cieszę się iż autorka nie dodała tutaj wątki romantycznego. Jednakowoż troszeczkę działa na nerwy to ciągłe zwracanie się do bohaerki per "pani", ja rozumiem, że znają ją od niedawna ale o ile dobrze mi się wydaje to naród na terenie którego toczy się obecny tom to jest raczej bezpośredni i bardzo szybko przechodzi na "ty". Jednak jest to tylko szukanie dziury w całym a sama książka gdyby nie podobała mi się to nie kupiłbym by przebywała w biblioteczce.


Dacie szansę książce?
Zostawcie po sobie ślad w komentarzach.

Profil książki w serwisie lubimy czytać:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4881144/sekret-czarnego-kruka

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…