Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie - luty 2019

Ten miesiąc jest niezwykły pod względem działalności na blogu. Z jednej strony przeczytałem niewiele książek, chociaż nie jest to jakaś wybitnie mała liczba a z drugiej jestem zadowolony ponieważ nawiązałem swoją pierwszą współpracę. Na pierwszy ogień poszło wydawnictwo dolnośląskie którego książkę SeeIT możecie przeczytać. W sumie to zdziwiła mnie ta recenzja swoją objętością. Wiecie, ja podczas pisania tekstu nie patrzyłem ile on zajmuje, dopiero przy włączonym podglądzie zauważyłem i powiedziałem sam do siebie "Wow, zaskoczyłeś mnie.", a jak ją oceniłem to musicie wysnuć z samego tekstu. A teraz zapraszam ponieżej do listy książek z lutego ;)


Lista:

1. Jakub Sobczyk - Na krawędzi
2. Jonathan Kellerman - Niedobra miłość
3. Mark Hodder - Wyprawa w księżycowe góry
4. Michelle Paver - Cienie mroku
5. Chrissy Cymbala Toledo - Dziewczyna z piosenki
6. Janet Farell - Noc Duchów
7. Jagna Rolska - SeeIT


Teoretycznie przeczytałem w lutym jeszcze ósmą książkę, ale jako że skończyłem ją 28 lutego a nie chciałbym dodawać postu wieczorem by koniecznie zmieścić się w jednym miesiącu to dostaniecie opinię książki drugiego bądź trzeciego marca. Pierwszy marzec to dzień podsumowań i nie chciałbym tego zmieniać a kolejny to stały post na blogu czyli "Stąd ten cytat".

A jak tam wasz luty. Pochwalcie się w komentarzach a jeśli macie na swoich blogach takowe posty to zostawcie linki ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…