Paulina Hendel - Tropiciel

 Świeżo po przeczytaniu odnowionej wersji drugiego tomu Zapomnianej Księgi mogę wam powiedzieć iż widać sporą zmianę pomiędzy tymi wydaniami. Świat przedstwaiony w tej nowej wersji jest tak bardzo rozbudowany w stosunku do pierwowzoru iż chyba gdy najdzie mnie ochota na powrót do uniwersum, a jak wiecie czasem robię tak, to chwycę za właśnie to nowe wydanie. Wydaje mi się jakby scen rozbudowanych czy nawet dodanych jest tu nawet więcej niż w Strażniku. Już nie mogę się doczekać cóż takiego autorka doda do Łowcy.
Acha, dla osób które nie znają twórczości pisarki na samym końcu jest fragment jej innej powieści, a mianowicie pierwszego tomu Żniwiarza. Którego notabene coraz bliżej jest czwarta część. Mogę Wam zagwarantować iż będzie mieć ona swój wpis na tym blogu.


Komentarze

 1. Tak jak byłam podniecona I tomem tak drugi tom jakby troszkę inaczej się rozwija. Co nie zmienia faktu, że dalej jest genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba sobie pierwsze wydanie Łowcy po raz kolejny przeczytam [chyba już 10] aby łatwiej mi było znaleźć różnicę pomiędzy nimi ;)

   Usuń
 2. Oj zdecydowanie Pani Paulina jest na mojej liście MUST HAVE :) a nowe wydania są obłędne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie mogę doczekać się cóż takiego zmieniono w trzecim tomie ;)

   Usuń
 3. Jaki jest sens nowego wydania, które jest jak zupełnie nowa książka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest zupałnie jak stare wydanie. To ma zmienione bądź rozbudowane sceny oraz kilka całkiem nowych dlatego ja uparcie nazywam to wydanie Rozszerzonym ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)