Przejdź do głównej zawartości

Paulina Hendel - Tropiciel

 Świeżo po przeczytaniu odnowionej wersji drugiego tomu Zapomnianej Księgi mogę wam powiedzieć iż widać sporą zmianę pomiędzy tymi wydaniami. Świat przedstwaiony w tej nowej wersji jest tak bardzo rozbudowany w stosunku do pierwowzoru iż chyba gdy najdzie mnie ochota na powrót do uniwersum, a jak wiecie czasem robię tak, to chwycę za właśnie to nowe wydanie. Wydaje mi się jakby scen rozbudowanych czy nawet dodanych jest tu nawet więcej niż w Strażniku. Już nie mogę się doczekać cóż takiego autorka doda do Łowcy.
Acha, dla osób które nie znają twórczości pisarki na samym końcu jest fragment jej innej powieści, a mianowicie pierwszego tomu Żniwiarza. Którego notabene coraz bliżej jest czwarta część. Mogę Wam zagwarantować iż będzie mieć ona swój wpis na tym blogu.


Komentarze

 1. Tak jak byłam podniecona I tomem tak drugi tom jakby troszkę inaczej się rozwija. Co nie zmienia faktu, że dalej jest genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba sobie pierwsze wydanie Łowcy po raz kolejny przeczytam [chyba już 10] aby łatwiej mi było znaleźć różnicę pomiędzy nimi ;)

   Usuń
 2. Oj zdecydowanie Pani Paulina jest na mojej liście MUST HAVE :) a nowe wydania są obłędne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie mogę doczekać się cóż takiego zmieniono w trzecim tomie ;)

   Usuń
 3. Jaki jest sens nowego wydania, które jest jak zupełnie nowa książka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest zupałnie jak stare wydanie. To ma zmienione bądź rozbudowane sceny oraz kilka całkiem nowych dlatego ja uparcie nazywam to wydanie Rozszerzonym ;)

   Usuń

Publikowanie komentarza

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…