Janet Farell - W Królestwie Węża

I kolejna książka z gatunku jednodniowych. Tym razem wybieramy się z bohaterką do Ameryki Południowej. Co o niej sądze to musicie wywnioskować samodzielnie z poniższego tekstu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: Edipresse
Seria: Przygody Jessiki Bannister. Historie z dreszczykiem
Premiera: 30 kwietnia 2019

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

W sercu amazońskiej dżungli odkryto ruiny starożytnej świątyni. Indianie nazywają ją Domem Bogów i wierzą, że to siedziba bóstwa śmierci o wężowej głowie. Jessica Bannister wyrusza do Ameryki Południowej, by zbadać tajemnicze miejsce kultu. Napędza ją nie tylko dziennikarska ciekawość, ale i pragnienie odnalezienia wujka, który wiele lat temu zniknął w tamtej okolicy. Gdy dociera na miejsce, okazuje się, że jest obserwowana przez zimne gadzie oczy...

źródło opisu: okładka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

 Kolejny tom zabiera naszą parę dziennikarzy, a konkretnie dziennikarkę i fotoreportera do Ameryki Południowej gdzie zostały odkryte ruiny świątyni. W trakcie czytania miałem myśli typu "akcja prawie jak z tej animacji Scooby-doo", i wiecie co. Ta myśl była w połowie prawidłowa. nie powiem w której części aby nie psuć wam zabawy podczas poznawania zawartości powieści. Dodatkowo jest tu odniesienie, a raczej dość mocne osadzenie akcji w istnieniu pewnej teorii, jeśli czytacie książki lub oglądacie filmy w takim gatunku to już sam tytuł książeczki oraz opis z tyłu okładki może wam dać pewne poszlaki co do niej. Cóż ja mam więcej napisać. Większość wad powieści napisałem już przy okazji poprzednich tomów, dlatego tutaj tylko tak skrótowo, niewielka objętość a co za tym idzie mało czasu na poznanie bohaterów i przejmowanie się o ich życie. Jednak aby nie powtarzać się za bardzo jest w tym tomie drugi wątek który mam nadzieję zostanie rozwijany w dalszych częściach. chodzi mi mianowicie o wujka Jessiki.


 Jesteście zainteresowani książką?
Jak zawsze zapraszam do sekcji komentarzy gdzie gwarantuje iż przeczytam każdy wasz wpis.


Profil książki w serwisie lubimy czytać:

Komentarze

 1. W wolnej chwili, będę chciała przeczytać tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi nawet ciekawie, ale nie wiem, kiedy znalazłabym na to czas. Trzeba czytać po kolei? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie musisz. Można bardzo szybko się połapać ponieważ w każdym tomie w którymś momencie bohaterka przywołuje swoją historię.
   I jeszcze jedno nie traktuj tego jak książki tylko jak opowiadanie, ponieważ w przeciwnym wypadku kilka elementów może Cię irytować ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)