Podsumowanie kwiecień 2019

Kolejny miesiąc zleciał. Muszę przyznać iż nie wyrównałem wyniku z rekordowego marca ale i tak jestem z niego zadowolony. Sprawdźcie poniższą listę, może któraś z tych pozycji zainteresuje was.
Lista:
1. JO NESBØ - DOKTOR PROKTOR I WIELKI NAPAD NA BANK
2. JO NESBØ - DOKTOR PROKTOR I KONIEC ŚWIATA. BYĆ MOŻE
3. B.A. Paris - Pozwól mi wrócić
4. CAMILLA LÄCKBERG - OFIARA LOSU
5. Janet Farell - Tajemnica Zamku Templariuszy
6. Najnudniejsza Książka Świata
7. Stephen Baxter - Masakra Ludzkości
8. Jahn Scalzi - Upadające Imperium
9. Andrzej Pilipiuk - Zaginiona
10. Janet Farell - Tam, gdzie wyją wilki
11. Philip Reeve - Złoto drapieżcy

Oprócz tego zapraszam również na krótki post o nowym wydaniu Tropiciela Pauliny Hendel, a już w maju odnowiona wersja Łowcy czyli trzeciego tomu serii. I już w tej chwili mogę Wam obiecać iż będzie ona mieć swoje miejsce na blogu. A dla fanów autorki nowe wydanie jest świetnym pomysłem na oczekiwanie wydania czwartego tomu jej drugiej serii a mianowicie Żniwiarz, który również będzie na blogu miał swoje miejsce.
Mała uwaga końcowa. Pozycje 1, 2 i 4 są innymi literami ponieważ niestety nie pamiętam kodów do niepolskich liter. Jak ostatnia litera w słowie "NESBØ" oraz druga litera "LÄCKBERG".

A jak tam upłynął wasz kwiecień? Zostawcie po sobie ślad w komentarzu.

Komentarze

 1. Witam. Bardzo dużo książek u Ciebie. Ja niestety mam tylko dwie pozycję, ale zawsze to coś ;) Póki co muszę zająć się prawo jazdami, dlatego też mam mniej czasu na czytanie ;) Mam nadzieję, że w maju już ten wynik będzie lepszy ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo książek miałem w marcu, ale tamten miesiąc był raczej wyjątkiem. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie wszystkich twoich planów.
   Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)