czwartek, 16 maja 2019

Paulina Hendel - Łowca



 Trzeci tom z cyklu Zapomniana Księga. Wiecie dobrze, że jestem fanem Jeśli chodzi o to wydanie to zostało tutaj dużo scen rozszerzonych. Całkiem nowych czy zmienionych fragmentów albo nie było albo przez moje wielokrotne czytanie wcześniejszych części pozostało przeze mnie niezauważone. Autorka ta wyśmienicie rozwinęła te postacie iż podczas czytania są wyobrażamy sobie iż uczestniczymy w przygodach i ich rozmawach a także wyczuwamy sarkazm czy ironię w ich tekstach. Zwykle tego nie robię ale moimi ulubionymi postaciami są Zuza ora Iza, nie to abym nie lubił innych postaci ale bardzo pasuje mi sposób w jaki zostały one wykreowane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Andrzej Pupin - Piętno Ciemności

Zacząłem tę powieść czytać w piątek 19 czerwca ale panujące upały sprawiły iż musiałem odłożyć ją na dzień kolejny. I mimo, że w sobotę 20 c...