Duża paczka od oczytani.pl

Pamiętacie jak Wam mówiłem iż księgarnia oczytani.pl jest jedną z tańszych w Polsce. Książki tam są w cenach niższych o mniej więcej 60 % w stosunku do innych. No więc poniższe książki przyszły własnie stamtąd i ważą prawie 3,5 kilograma. Mój stosik do przeczytania jest duuży a jeszcze ma do mnie przyjść kolejna paczka.

No dobra, nie narzekajmy już tylko zapraszam Was do przejrzenia moich nabytków.

 Tej serii nie muszę przedstawiać. Tak naprawdę to z całej trylogii przeczytałem tylko tom pierwszy i nie sięgałem po kolejne ponieważ wydawały mi się taką zżynką z Igrzysk Śmierci ;)
To jest najdroższa książka w paczce i kosztowała mnie 27,95 sami sobie powiedzcie czy taka cena za trylogię to mało czy dużo ;)
 Ta pozycja, kupiona za 6,95 zaciekawiła mnie okładką i tak wiem iż jest to drugi tom cyklu ale mam nadzieję iż mimo nie czytanie poprzedniej części dam radę "wbić" się w ten świat.
Jeśli interesuje was co lubimy czytac ma do powiedzenia na jej temat to zapraszam w poniższy link
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3748936/i-wrzuca-was-w-ogien
 I kolejna książka która przekonała mnie swoją okładką, a konkretniej tym przedstawicielem reptilian ;) Książka kosztowała mnie 8,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260373/sodomion
 No cóż, nie samą fantastyką człowiek żyje. 9,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3946405/z-zimna-krwia
 I co ja mam Wam na ten temat napisać. Personalia autorki są najlepszą rekomendacją ;)

9,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3847755/osaczona
 Autorka obiła mi się o uszy ale nie miałem do tej pory przyjemności poznania jej dzieł. Jednak 9,95 zł to można poświęcić ;)

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/273060/sekret-wesaliusza
 O ile dobrze mi się wydaje jest to bardzo przyjemna i lekka książeczka przy której można się wyłączyć. Jak jest naprawdę to okaże się gdy już przyjdzie jej pora. Ta książka akurat była dość droga ale to głównie przez filmową okładkę.

17,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/261137/imperium-robotow-bunt-czlowieka
I tu mam problem, ponieważ teraz kiedy spojrzałem na lubimy czytać dowiedziałem się, że jest to tom piąty [cena: 9,95], i naprawdę trochę obawiam się aby akcja nie była już tak bardzo zaplątana iż nie bedę potrafił się w niej odnaleźć.
Zobaczymy, albo kupię wcześniejsze części, albo spróbuję poznać uniwersum od tej części.http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851669/inny-swiat-oz


A tu taki mały bonus dla wytrwałych. Krótki film z rozpakowania paczki. Ja już bedę się żegnać i jak zwykle zapraszam was do pozostawienia śladu po sobie w sekcji komentarzy.


Komentarze