Przejdź do głównej zawartości

Duża paczka od oczytani.pl

Pamiętacie jak Wam mówiłem iż księgarnia oczytani.pl jest jedną z tańszych w Polsce. Książki tam są w cenach niższych o mniej więcej 60 % w stosunku do innych. No więc poniższe książki przyszły własnie stamtąd i ważą prawie 3,5 kilograma. Mój stosik do przeczytania jest duuży a jeszcze ma do mnie przyjść kolejna paczka.

No dobra, nie narzekajmy już tylko zapraszam Was do przejrzenia moich nabytków.

 Tej serii nie muszę przedstawiać. Tak naprawdę to z całej trylogii przeczytałem tylko tom pierwszy i nie sięgałem po kolejne ponieważ wydawały mi się taką zżynką z Igrzysk Śmierci ;)
To jest najdroższa książka w paczce i kosztowała mnie 27,95 sami sobie powiedzcie czy taka cena za trylogię to mało czy dużo ;)
 Ta pozycja, kupiona za 6,95 zaciekawiła mnie okładką i tak wiem iż jest to drugi tom cyklu ale mam nadzieję iż mimo nie czytanie poprzedniej części dam radę "wbić" się w ten świat.
Jeśli interesuje was co lubimy czytac ma do powiedzenia na jej temat to zapraszam w poniższy link
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3748936/i-wrzuca-was-w-ogien
 I kolejna książka która przekonała mnie swoją okładką, a konkretniej tym przedstawicielem reptilian ;) Książka kosztowała mnie 8,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260373/sodomion
 No cóż, nie samą fantastyką człowiek żyje. 9,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3946405/z-zimna-krwia
 I co ja mam Wam na ten temat napisać. Personalia autorki są najlepszą rekomendacją ;)

9,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3847755/osaczona
 Autorka obiła mi się o uszy ale nie miałem do tej pory przyjemności poznania jej dzieł. Jednak 9,95 zł to można poświęcić ;)

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/273060/sekret-wesaliusza
 O ile dobrze mi się wydaje jest to bardzo przyjemna i lekka książeczka przy której można się wyłączyć. Jak jest naprawdę to okaże się gdy już przyjdzie jej pora. Ta książka akurat była dość droga ale to głównie przez filmową okładkę.

17,95 zł

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/261137/imperium-robotow-bunt-czlowieka
I tu mam problem, ponieważ teraz kiedy spojrzałem na lubimy czytać dowiedziałem się, że jest to tom piąty [cena: 9,95], i naprawdę trochę obawiam się aby akcja nie była już tak bardzo zaplątana iż nie bedę potrafił się w niej odnaleźć.
Zobaczymy, albo kupię wcześniejsze części, albo spróbuję poznać uniwersum od tej części.http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851669/inny-swiat-oz


A tu taki mały bonus dla wytrwałych. Krótki film z rozpakowania paczki. Ja już bedę się żegnać i jak zwykle zapraszam was do pozostawienia śladu po sobie w sekcji komentarzy.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…