Podsumowanie wrzesień 2018

Cześć, i kolejny miesiąc za nami. Szczerze to nawet nie mam pojęcia kiedy minął. No a skoro jest już październik to przydałoby się sprawdzić cóż takiego przeczytałem w pierwszym miesiącu dla osób edukujących się [nie licząc studentów].

Lista książek:

1. Max Czornyj - Grzech
2. Jay Kristoff - Tancerze Burzy
3. B.A. Paris - Na skraju załamania
4. Grzegorz Kozera - Biały Kafka
5. Leena Krohn - Tainaron
6. Jay Kristoff - Bratobójca
7. Jay Kristoff - Głosząca Kres
8. Mark Stay - Imperium robotów. Bunt człowieka


Jak widzicie wrzesień upłynął mi pod znakiem mitologii japońskiej i to za przykład podając Wojnę Lotosową [numery 2, 6,7], pozostając jeszcze w tym klimacie chciałbym byście przyjrzeli się tej książeczce, która jest zbiorem różnych japońskich bajeczek. Będziecie mogli zobaczyć jak różnią się one od tych które znamy z naszej mitologii ;) Polecam tę książeczkę szczególnie ze względu na przepiękne obrazki w niej zawarte. Bajki wybrane do niej są przyjemne dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo miesiąc wrzesień zapisze się jako jeden z najbardziej obfitych w nowe nabytki książkowe. Po pierwsze moje zamówienie z oczytani.pl które możecie zobaczyć tutaj. Oprócz tego dostałem również trzy albo cztery książki od koleżanek z kręgów książkoholików. Na blogu pisałem tylko o jednej paczce [do zobaczenia tutaj], ale każdej z nich podziękowałem innymi książkami. Wiecie gdyby nie to musiałbym trzymać je na podłodze dopóki nie złoże zamówienia na regał. Niestety pokój w którym mam biblioteczkę jest dość nietypowy i standardowe regały nie pasują do niego.
No cóż, i to byłoby chyba na tyle. A jak tam u was miniony miesiąc? Sekcja komentarzy jest dla Was. Chwalcie się i to każdą ilością. I nie bójcie się dodawać na końcu swojego tekstu linku do własnych blogów, mimo iż ja znajduje was w inny sposób [bardziej złożony], to gdy ktoś ma mało czasu to łatwiej kliknąć w bezpośredni link na stronę główną bloga.
Wysyłam wam uśmiech i pozytywną energię a także życzę miłego i ciepłego dnia.

Komentarze