Stąd ten cytat

Nowy miesiąc a więc pora na stały cykl na blogu. Tym razem jest to pierwszy tom z serii którą czytelnicy tego bloga powinni znać. Jeśli macie ochotę to zapraszam tutaj, gdzie możecie przeczytać mój wywiad z tą autorką. Tak naprawdę to pomiędzy tymi pytaniami prowadziliśmy również dyskusję a to co wy możecie przeczytać to tylko taki surowe odpowiedzi na pytania. Mam jednak nadzieję iż spodoba Wam się. Chciałbym kiedyś przeprowadzić jeszcze taki wywiad z jakimś innym autorem ale na razie nie spotkałem jeszcze nikogo z kim mógłbym porozmawiać a kto nie jest osobą znaną medialnie ;)

No, dobra rozpisałem się trochę a ten cykl nie jest od tego. A zatem zapraszam was do cytatów ;)

1.

Skręcał na chybił trafił, starając się za wszelką cenę zgubić pościg. W końcu tupot butów ścigających wydawał się coraz dalszy, jednak cały czas niósł się echem gdzieś za nim. W pewnym momencie, po tym, jak całkowicie pogubił się w miejskim labiryncie, tupot ledwo docierał do jego wyczulonych uszu.

2.

Pierwsza ciężka kropla deszczu spadła na nagrzany paryski chodnik. Czy tego chciano, czy nie, burza się zaczęła.

3.

Briant de Ramen. Jego nazwisko nie schodziło z pierwszych stron gazet już od trzech tygodni! Każdy czytał z przerażeniem o tym co on zrobił.
Wybaczcie iż tym razem cytaty są tak niewielkie ale naprawdę bardzo trudno wybrać ciekawe fragmenty które nie spoilerowały wam zbyt wielu elementów. Mam nadzieję iż dacie szansę tej serii a ja gdy będę miał informacje na temat trzeciego jej tomu od razu zakupię go w przedsprzedaży i przeczytam byście mogli poznać moją opinie o nim. A tymczasem sekcja komentarzy należy do Was.

Komentarze