Jacek Inglot - Sodomion

Wiecie co, gdybym wiedział iż jest to zestaw opowiadań to nie przeczytałbym tej książki. Nie abym nie lubił zestawów ale co innego je czytać a pisać o nich to całkiem inna sprawa.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

 Wydawnictwo: Uroboros
Premiera: 12 lipiec 2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

W zaawansowanej naukowo i technologicznie przyszłości świat będzie inny, ale ludzkie pragnienia, emocje i żądze – niezmienne.
Czy można się zakochać w maszynie? Czy każdy jest zdolny do miłości? A może w doskonałym świecie przyszłości to skomplikowane uczucie nie będzie nam już do niczego potrzebne? Może zamiast emocji wystarczy sam kontakt fizyczny? Wszak nie ma nic przyjemniejszego niż seks, a ludzie wyzwoleni z religijnych i społecznych ograniczeń będą mogli wreszcie robić to, na co naprawdę mają ochotę.
Soczysty język, błyskotliwie ukazane zawiłości relacji międzyludzkich – mistrz polskiej fantastyki opowiada o różnych obliczach miłości.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

Zestaw jedenstu opowiadań sci-fi. Niestety ciężko mi napisać coś na ich temat po za tym iż są to raczej dzieła dla starszych czytelników. Młodszych mogłoby zrazić dość specyficzne podejście do spraw cielesności. Czy może mówiąc dosłownie, spraw seksu. Nie ma tam żadnych mocnych scen, tego nie musicie się obawiać. Jednakże plus zestawów opowiadań jest taki iż można je spokojnie czytać w dowolnej kolejności.

Profil książki w serwisie lubimy czytać:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260373/sodomion

Komentarze