Janet Farell - Błędne Wrzosowisko

O kolejn a z książeczek jednodniowych. Dałbym Wam tę opinię już wczoraj ale jakoś nie miałem chęci by sięgnąć po tę pozycje. I poważnie się zastanawiam nad nie pisaniem opinii o pojedynczych opowiadaniach a zaczekać aż cała kolekcja będzie w moim posiadaniu i dopiero wtedy dostanie jakiś swój post.

--------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Edipresse
Seria: Przygody Jessiki Bannister. Historia z dreszczykiem
Premiera: 5 wrzesień 2019

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Stary zamek nieopadal mglistego wrzosowiska-w takim miejsci leży sanatorium Sue Shanttner,specjalistki od poprawiania urody. Koboety i mężczyzni tłumnie odwiedzają tę, która daje ludziom drugą młodość. Jaki jest sekret jej sukcesu? Jaką rolę odgrywają w tym młode kobiety, które niespodziewanie znikają w zamku? Zaintrygowaną tą zagadką Jessica Bannister przybywa do sanatorium pod fałszywym nazwiskiem. Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą na pobliskie błędne wrzosowisko.

źródło opisu: Okładka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:

 Szczerze to tak naprawdę to za bardzo nie mam co dodawać już co do tej książeczki. I wszystko napisałem przy okazji wcześniejszych opowiadań czy też przygód naszej dziennikarki. Nadal jest to niestety zbyt krótka książeczka przez co wszystko wydaje się bardzo szybko podążać zwłąszcza poprzez przypominanie czytelnikom kim jest Jessica, gdzie pracuje, jakie ma zdolności i tym podobne. Na szczęście w tej części już pomalutku przełamuje się i nie wyklucza aż tak bardzo tego iż posiada ona jakieś zdolności. W tej części nasza bohaterka obrażona na swojego szefa zostaje wysłana zbadać zniknięcie kuracjuszki w pewnym sanatorium. Zamiast innej sprawy, zupełnie jakby nie widziała niebezpieczeństwa związanego z właśnie tamtym reportażem. Oczywiście jak zwykle dla serii pojawia się tajemniczy on który jej towarzyszy. Opowiadanie nadal jest dobrym relaksatorem i sposobem na przerwę pomiędzy jedną książką a drugą czy oderwanie się od jakichś myśli i czynności ale tutaj pojawia się chyba po raz pierwszy jakieś poważniejsze wspomnienie wcześniejszego opowiadania. Jego znajomość nie jest obowiązkowa ponieważ sama bohaterkapodsumowuje tamtą przygodę.
Profil książki w serwisie lubimy czytać:

Komentarze