Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie sierpień 2019

W tym miesiącu rzutem na taśmę udało mi się dorzucić jedną książkę tak cy nie było ich zbyt mało. Ale nawet z nią wynik nie jest zbytnio zadowalający. Wiecie, niby miałem urlop ale tak to jest, że podczas tego okresu jakoś złożyło się tak, że pracy było pięć razy więcej niż normalnie. No ale dość marudzenia, zapraszam na listę książek przeczytanych w sierpniu.


Lista:

1. Janet Farell - Martwe Tchnienie
2. Anna Sokalska - Żertwa
3. Alicja Wlazło - Mrok
4. Janet Farell - Śmiertelna Przepowiednia
5. Kamila Malec - Pocałunek Ciemności

I to tyle, jak widzicie słabiutko, a gdyby nie pozycja numer pięć to byłoby jeszcze gorzej. Jednakże sierpień mimo swojej słabej kondycji książkowej wpisał się jeszcze Królewską Konną czyli trzecim tomem nowych przygód Kajka i Kokosza które muszę to przyznać podobają mi się i z chęcią zobaczę kolejne wydania. Jednakże nie to jest najważniejsze. Jest nim mianowicie kolejny wywiad jaki przeprowadziłem. Tym razem jest to Milena Wójtowicz, czyli autorka serii Post Scriptum i jednej z stwórczyni jednej z moich ulubionych postaci literackich.

A jak tam minął wasz sierpień? Z chęcią dowiem się, napiszcie w komentarzach lub zostawcie w nich linki do podsumowań we własnych zakamarkach internetu.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…