Podsumowanie sierpień 2019

W tym miesiącu rzutem na taśmę udało mi się dorzucić jedną książkę tak cy nie było ich zbyt mało. Ale nawet z nią wynik nie jest zbytnio zadowalający. Wiecie, niby miałem urlop ale tak to jest, że podczas tego okresu jakoś złożyło się tak, że pracy było pięć razy więcej niż normalnie. No ale dość marudzenia, zapraszam na listę książek przeczytanych w sierpniu.


Lista:

1. Janet Farell - Martwe Tchnienie
2. Anna Sokalska - Żertwa
3. Alicja Wlazło - Mrok
4. Janet Farell - Śmiertelna Przepowiednia
5. Kamila Malec - Pocałunek Ciemności

I to tyle, jak widzicie słabiutko, a gdyby nie pozycja numer pięć to byłoby jeszcze gorzej. Jednakże sierpień mimo swojej słabej kondycji książkowej wpisał się jeszcze Królewską Konną czyli trzecim tomem nowych przygód Kajka i Kokosza które muszę to przyznać podobają mi się i z chęcią zobaczę kolejne wydania. Jednakże nie to jest najważniejsze. Jest nim mianowicie kolejny wywiad jaki przeprowadziłem. Tym razem jest to Milena Wójtowicz, czyli autorka serii Post Scriptum i jednej z stwórczyni jednej z moich ulubionych postaci literackich.

A jak tam minął wasz sierpień? Z chęcią dowiem się, napiszcie w komentarzach lub zostawcie w nich linki do podsumowań we własnych zakamarkach internetu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Ta sekcja należy do Was. Zostawcie ślad po sobie ;)