Kabaret OT.TO - wspominki

  • Andrzej Piekarczyk – klawisze, wokal
  • Dariusz Piskorz – perkusja
  • Piotr Siennicki – gitary, wokal
  • Andrzej Tomanek – gitary, wokal
  • Wiesław Tupaczewski – bas, wokal

Kabaret OT.TO, muszę Wam się przynać iż w czasach gdy najwięcej oglądałem kabaretów, to jakoś niespecjalnie odpowiadał mi ich humor. Bardziej wolałem typ KMN z Badylem czy AMM razem z Tofikiem, ale z czasem coraz bardziej podobało mi się to co oni prezentowali. Zaczęło się chyba gdy obejrzałem piosenkę "A serek he" [zapraszam do filmu], a później to już poszło z górki "Lambaluna", "miks piosenek wojskowych", i tym podobne z nieśmiertelną piosenką "Wakacje", którą swego czasu znałem na pamięć. OT.TO nie byli typowymi kabareciarzami i ich humor nie trafiał do każdego ale dobrze jest dać im szansę. Jeśli jesteście zainteresowanii ich historią to zapraszam na  stronę gdzie dowiecie się wszystkich informacji "z pierwszej" ręki. Znacie ich? Słuchaliście coś? Sekcja komentarzy należy do Was.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Post ten powstał byście wiedzieli iż nie porzuciłem bloga i jestem w trakcie czytania "Dzieci Czasu" autorstwa Adriana Tchaikovsky'ego, której opinię mam zamiar napisać jeszcze w tym miesiącu ale nie wiem czy mi się to uda. Jeśli nie to będzie ona jednym z pierwszych postów majowych.


Komentarze