Podsumowanie kwiecień 2018

Cześć jak Wam się układa w ten pierwszy tydzień maja? Macie wolne od pracy czy może cały tydzień tak jak ja chodzicie w kratkę? W kwietniu mało czytałem, najprawdopodobniej dlatego iż pierwszy tydzień miesiąca jakoś tak dziwnie szybko umknął mi ;)

Lista książek:

1. Miroslav Žamboch - Wylęgarnia: Śmierć zrodzona w Pradze
2. Miroslav Žamboch - Wylęgarnia. Królowa śmierci
3. Tim Peake - Zapytaj astronautę. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o podróżach i życiu w kosmosie
4. Richard Phillips - Remedium
5. Philip Pullman - Baśnie Braci Grimm
6. Dmitry Glukhovsky - Koniec Drogi [chociaż to powinna być połowa liczby]
7. Adrian Tchaikovsky - Dzieci czasu

Jak widzicie nie ma tego dużo i tak naprawdę to zastanawiałem się czy Baśnie Braci Grimm oraz Koniec Drogi nie wsadzić do jednego punktu. Pokazałem Wam również książkę paragrafową dla początkujących którą macie tutaj. I oczywiście jak co miesiąc grupowe wyzwanie którego odbiór był dużo bardziej pozytywny niż sądziłem. Tutaj macie do przeczytania. Również klasycznie macie w tym miejscu wpis o kolejnym ilustrowanym tomie Harrego Pottera. A w tym miejscu macie coś idealnego dla młodszych osób ;)
Były również dwa wpisy do wspomnień. Jeden to kolekcja kioskowa z modelami autobusów oraz gra powiedzmy że planszowa, dla jednej osoby.

Najpopularniejszym postem kwietnia była "Śmierć zrodzona w Pradze", mam nadzieję że ten wpis nakłoni Was aby sięgnąć po tę ciekawą pozycję.

Komentarze