Stąd ten cytat

Tradycyjny post na blogu ;) Czyli coś co ma za zadanie pokazać Wam jakąś książkę ale w innej formie niż opinie [przynajmniej w obecnej formie]. Książka którą Wam teraz pokażę już gościła kiedyś na blogu ale teksty z tamtego okresu były delikatnie mówiąc słabe i jeszcze szukałem własnego stylu. Ok, ale wy jesteście tu by dostać jakieś cytaty z książki tak więc zapraszam poniżej ;)1.

Siedzę w najgłębszym szybie kopalni srebra w Comstock, nie mogę się ruszyć, a w moją stronę zbliżają się trzej uzbrojeni przestępcy.

2.

Normalnie do szkoły trzeba chodzić w gryzących czarnych spodniach, wykrochmalonej białej koszuli i ciężkich butach, ale ponieważ to były moje urodziny, mama pozwoliła mi włożyć nowy strój - mięciutkie, ozdobione frędzlami spodnie z jeleniej skóry, które sama uszyła.

3.

Były tam kostiumy z aksamitu i koronek, jak w tej sztuce Szekspira, na którą zabrała mnie kiedyś mama Evangeline. Ale były też stroje współczesne, na przykład wysokie do kolan buciory, płócienne spodnie i czerwona flanelowa koszula, jakie noszą górnicy.

Komentarze