Evan Currie - Zew Walhalli

Nie wiem kiedy ten post zostanie opublikowany ale książkę przeczytałem w tym samym dniu co tom trzeci, czyli w niedzielę szóstego września ;) I tak zastanawiam się czy brać się za kolejną część czy może zostawić ją sobie na jakiś inny dzień.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Seria: Hayden War
Premiera: 17 sierpień 2016

---------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Wojna o Świat Haydena dobiega zaskakującego końca. Świeżo upieczona porucznik Sorilla Aida ma nowych sojuszników, nowy sprzęt i wsparcie, i oczywiście nowe zadanie. Jej misja może zagwarantować ludzkości szansę na zdobycie przewagi technologicznej w konflikcie z obcymi.
Sojusz jednak nie czeka, aż wojna wymknie się mu spod kontroli, i w odpowiedzi podejmuje błyskawiczną kontrakcję. Czy obcych naprawdę interesują ludzie i ludzkie światy, czy może jednak gra toczy się o coś więcej?
Zew Walhalli rozbrzmiewa w całej Galaktyce i ktoś będzie musiał na niego odpowiedzieć.

---------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


O wow, gdyby nie to iż ta seria ma już kilka lat i na lubimy czytać widać ile pozycji obecnie obejmuje to w tym momencie moglibyśmy zamknąć ją. Nie twierdzę iż odpowiada ona na wszystkie pytania. Nie. Tak prawdę mówiąc to ciągle zadaje nowe, ale seria mogłany się tutaj zakończyć a później resztę postaw bohaterów oraz odpowiedzi na nasze pytania szukalibyśmy w innych powieściach. Ale powoli, Zew Walhalli jest częścią gdzie ścierają się ze sobą dwie floty. Koniec tej potyczki jest powiedzmy delikatnie osobliwy. I gdyby nie pewna tajemnicza wiadomość to powiedziałbym o najwyższej cenie. Interesujące są również zmiany jakie zachodzą w naszej głównej bohaterce jak i nowe informacje na temat obcych. Powieść nadal świetnie trzyma swój wysoki poziom i jeśli ktoś pozycje pełne akcji to nie zawiedzie się.
Profil książki w serwisie lubimy czytać:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/309409/zew-walhalli

Komentarze