Przejdź do głównej zawartości

Harry Potter i Komnata Tajemnic - wersja ilustrowana
Powracamy do świata magii i czarodziejstwa. Tym razem w szkole z internatem do której zapisany jest nasz bohater któremu wszyscy wmawiają, że jest wybrańcem oraz niezwykłą postacią dzieją się niezbyt miłe rzeczy. Dodatkowo grono nauczycielskie zasila Gilderoy "zakochany w sobie" Lockhart, który opanował w swoim życiu jedno zaklęcie i ego w którym bez problemu zmieściłby cały Hogwart i jeszcze byłoby dużo miejsca. Jednak wróćmy do Harrego, gdy powrócił na wakacje do swojej ciotki i wujka znęcał się nad swym kuzynem mamrocząc jakieś niezrozumiałe rzeczy czym doprowadzał go do histerii a gdy wujostwo zamknęli go w jego pokoju i w ramach szlabanu zakazali wychodzenia w inne miejsca niż do łazienki ten odebrał to jako bezpodstawny atak na samego siebie. Jak to się skończyło już sami wiecie. Niespodzieway gość w domu, ucieczka z domu i zamieszkanie z rodziną kolegi z klasy, wytykanie palcami nieśmiałej młodszej siostry wspomnianego kolegi i tak dalej. Nie będę Wam tutaj pisał ponieważ pewnie już oglądaliście lub czytaliście wszystkie części więcej razy niż leciał na kanale z logiem słoneczkowym Kevin i nieodpowiedzialni rodzice i "detektyw który zawsze musi wpaść po uszy w szambo".


Post został napisany w formie humorystycznej, proszę nie obrażać się za pokazywanie waszego bohatera w mniej pozytywnym świetle

Oczywiście nie muszę mówić, że kiedy zamówię kolejne tomy z wersji ilustrowanej również dostaniecie post w tym celuKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…