Przejdź do głównej zawartości

Nowe nabytki czyli gdzie ja to zmieszczę ;)

Cześć dziś chciałbym Wam pokazać co przyszło do mnie w księgarni taniaksiążka.pl, oprócz tego są dwie książeczki z Empiku [Rzeczy ulotne oraz komiks paragrafowy], ale to dlatego, że niestety nie znalazłem [bądź zbyt późno chciałem zamówić], ich na taniej książce.

 Na początek chciałbym pokazać Wam pocztówki które w paczce, wiecie dawno już nie przyglądałem się pocztówkom ponieważ kojarzyły mi się z czymś w stylu "o wyślę pocztówkę sam do siebie będę miał pamiątkę z wycieczki". Te mają w sobie pewien urok, może są troszkę cieńsze i chyba delikatnie mniejsze ale sprawiają bardzo pozytywne wrażenie i aż mam ochotę napisać jakieś życzenia i wysłać jakiemuś książkoholikowi ;)
Pogotowie czytelnicze

 Dostałem również zakładki które są już ich znakiem rozpoznawczym. Tu jednak również czeka niespodzianka ponieważ z okazji ich akcji Pogotowie czytelnicze [link] wyszły nowe ich wersje. Dodatkowo oczywiście są jeszcze wlepki czyli naklejki z których na pewno zrobię użytek.

 Przejdźmy do książek. Są w nich typowe bajki [zdjęcie na górze], oraz takie dla mojego siostrzeńca [zdjęcie po prawej], są to książki z końcówek serii lub outlet czyli takie które mogą posiadać pewne wady, po oględzinach nie stwierdziłem tam żadnych uszkodzeń.

 Książka "Nasze Polskie Rymowanki", zostanie przeze mnie dokładniej obejrzana i dostanie własny post zupełnie jak wersja ilustrowana drugiego tomu Harrego Pottera.
 Technomagowie oraz Rzeczy Ulotne to dwie książeczki z Empiku które również dostaną własne posty


 Te puzzle oraz gra Piotruś, to śwetne gratisy z taniej książki które zostały idealnie dobrane pod rodzaj zamówienia. Puzzle mają 25 elementów i wydaje mi się, że mój młodszy siostrzeniec z chęcią się nimi pobawi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…