Nowe nabytki czyli gdzie ja to zmieszczę ;)

Cześć dziś chciałbym Wam pokazać co przyszło do mnie w księgarni taniaksiążka.pl, oprócz tego są dwie książeczki z Empiku [Rzeczy ulotne oraz komiks paragrafowy], ale to dlatego, że niestety nie znalazłem [bądź zbyt późno chciałem zamówić], ich na taniej książce.

 Na początek chciałbym pokazać Wam pocztówki które w paczce, wiecie dawno już nie przyglądałem się pocztówkom ponieważ kojarzyły mi się z czymś w stylu "o wyślę pocztówkę sam do siebie będę miał pamiątkę z wycieczki". Te mają w sobie pewien urok, może są troszkę cieńsze i chyba delikatnie mniejsze ale sprawiają bardzo pozytywne wrażenie i aż mam ochotę napisać jakieś życzenia i wysłać jakiemuś książkoholikowi ;)
Pogotowie czytelnicze

 Dostałem również zakładki które są już ich znakiem rozpoznawczym. Tu jednak również czeka niespodzianka ponieważ z okazji ich akcji Pogotowie czytelnicze [link] wyszły nowe ich wersje. Dodatkowo oczywiście są jeszcze wlepki czyli naklejki z których na pewno zrobię użytek.

 Przejdźmy do książek. Są w nich typowe bajki [zdjęcie na górze], oraz takie dla mojego siostrzeńca [zdjęcie po prawej], są to książki z końcówek serii lub outlet czyli takie które mogą posiadać pewne wady, po oględzinach nie stwierdziłem tam żadnych uszkodzeń.

 Książka "Nasze Polskie Rymowanki", zostanie przeze mnie dokładniej obejrzana i dostanie własny post zupełnie jak wersja ilustrowana drugiego tomu Harrego Pottera.
 Technomagowie oraz Rzeczy Ulotne to dwie książeczki z Empiku które również dostaną własne posty


 Te puzzle oraz gra Piotruś, to śwetne gratisy z taniej książki które zostały idealnie dobrane pod rodzaj zamówienia. Puzzle mają 25 elementów i wydaje mi się, że mój młodszy siostrzeniec z chęcią się nimi pobawi.

Komentarze