Przejdź do głównej zawartości

Knack 2 [PS4] - opinia o grze

Premiera: 05-09-2017
Gatunek: Przygodowa, akcja
Producent: Japan Studio
Wydawca/Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment

Opinia:

Druga część gry komputerowej która jest świetną przygodą. Produkcja jest dużo lepiej wyważona niż część poprzednia i wiele elementów zostało naprawionych. Jak na przykład ilość starć z przeciwnikami. W pierwszej części momentami aż człowiek czuł znużenie ich długością. W tej części walka oraz eksploracja jest podana w rozsądnej ilości. Trochę czasu do przyzwyczajenia wymaga praca kamery, otóż nie sterujemy nią ale mimo kilku momentów jej praca nie przeszkadza zbytnio. Jeden z początkowych etapów macie ukazany w nagraniu które stworzyłem. Sama fabuła gry jest interesująca i nie pozbawiona zakrętów fabularnych, kilka przewidywalnych, kilka na siłę i parę dobrych. Polska wersja językowa jest poprawna, jeśli weźmiemy pod uwagę iż jest to gra dla młodszych graczy, już nie dzieci a jeszcze nie młodzież. Postacie są świetnie napisane, no może po za głównym bohaterem, tym którym sterujemy ale to przy postaci stworzonej z artefaktów [wyjaśnione w grze]. Wiecie bardzo często porównywałem tę pozycję do "God of War", dla młodszego gracza czyli bez krwawego rozczłonkowywania wrogów oraz "zabaw" Kratosa z boginkami.
Muszę przyznać, że jeśli Knack będzie w dalszym ciągu rozwijał się w tę stronę to ta seria niedługo ma szansę zdobyć taką popularność jak Uncharted.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…