Smerfy - poszukiwacze zaginionej wioski [2017]


Cześć, chciałbym Wam przedstawić świetną bajkę dla całej rodziny. Dla młodszych przygody małych niebieskich stworków znanych z telewizji ale w dłuższej wersji a dla starszych powrót do dzieciństwa i przywitanie znanych smerfów oraz poznanie nowych. W filmie Smerfetka [Demi Lovato], wraz z Osiłkiem [Joe Manganiello], Ważniakiem [Danny Pudi] i Ciamajdą [Jack McBrayer] wybierają się na wyprawę do Zakazanego Lasu gdzie muszą odnaleźć wioskę przed będącym tuż za nimi Gargamelem [Rainn Wilson]. Te prawie 1,5 godziny upłynie Wam bardzo przyjemnie a dodatkowym atutem jest iż dzięki tej produkcji poznacie te małe niebieskie stworki lepiej niż przy tych krótkich bajeczkach na dobranoc.
Szczerze polecam, a jeśli wybaczycie mi taką małą reklamę to mój egzemplarz filmu mam z sieci sklepów który ma pewnego czerwonego owada z czarnymi kropeczkami ;)
Z wielką przyjemnością oglądało mi się tę produkcję jednak zdaje sobie sprawę iż gdybym oglądał ją w 3D to niektóre sceny wyglądałyby jeszcze lepiej. Jednak jest ich tak niewiele, że nie jest to jakaś wielka wada a raczej typowe czepialstwo z mojej strony.

Profil fimu w serwisie filmweb:
http://www.filmweb.pl/film/Smerfy%3A+Poszukiwacze+zaginionej+wioski-2017-658071

Komentarze