Przejdź do głównej zawartości

Smerfy - poszukiwacze zaginionej wioski [2017]


Cześć, chciałbym Wam przedstawić świetną bajkę dla całej rodziny. Dla młodszych przygody małych niebieskich stworków znanych z telewizji ale w dłuższej wersji a dla starszych powrót do dzieciństwa i przywitanie znanych smerfów oraz poznanie nowych. W filmie Smerfetka [Demi Lovato], wraz z Osiłkiem [Joe Manganiello], Ważniakiem [Danny Pudi] i Ciamajdą [Jack McBrayer] wybierają się na wyprawę do Zakazanego Lasu gdzie muszą odnaleźć wioskę przed będącym tuż za nimi Gargamelem [Rainn Wilson]. Te prawie 1,5 godziny upłynie Wam bardzo przyjemnie a dodatkowym atutem jest iż dzięki tej produkcji poznacie te małe niebieskie stworki lepiej niż przy tych krótkich bajeczkach na dobranoc.
Szczerze polecam, a jeśli wybaczycie mi taką małą reklamę to mój egzemplarz filmu mam z sieci sklepów który ma pewnego czerwonego owada z czarnymi kropeczkami ;)
Z wielką przyjemnością oglądało mi się tę produkcję jednak zdaje sobie sprawę iż gdybym oglądał ją w 3D to niektóre sceny wyglądałyby jeszcze lepiej. Jednak jest ich tak niewiele, że nie jest to jakaś wielka wada a raczej typowe czepialstwo z mojej strony.

Profil fimu w serwisie filmweb:
http://www.filmweb.pl/film/Smerfy%3A+Poszukiwacze+zaginionej+wioski-2017-658071

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…